ضرورت هماهنگی بیشتر متولیان گسترش زبان فارسی

تهران- ایرنا- وبینار ایرانشناسی با موضوع چالش‌های آموزش زبان فارسی توسط رایزنی فرهنگی ایران در برلین، همکاری دانشگاه گوتینگن و با حضور استادان زبان فارسی برگزار شد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، در این وبینار که استادانی از دانشگاه‌های ایران آلمان، کانادا، سوئیس، اتریش، مصر، سوریه، لبنان، هند، بنگلادش سوئد، عراق و … حضور داشتند، نمایندگان مراکز علمی و دانشگاهی ایران متولی آموزش زبان فارسی در بعد بین المللی درباره به روزترین و کاربردی‌ترین روش‌ها و منابع آموزش زبان فارسی در سطح آکادمیک سخن گفتند. استادان و مدرسان زبان فارسی در کشورهای مختلف به طرح مشکلات و چالش‌های سر راه آموزش زبان فارسی پرداختند و پیشنهاداتی برای رفع مشکلات آموزش زبان فارسی در فضای مجازی ارائه کردند.

وبینار ایرانشناسی با موضوع چالش‌های آموزش زبان فارسی توسط رایزنی فرهنگی در برلین و همکاری دانشگاه گوتینگن و مشارکت مرکز گسترش زبان فارسی وزارت علوم، تحقیقات و آموزش عالی، مؤسسه دهخدا دانشگاه تهران، دانشگاه بین المللی قزوین، دانشگاه فردوسی مشهد، دانشگاه اصفهان و بنیاد سعدی برنامه ریزی شده بود.

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =