برگزاری نشست هیات رییسه فدراسیون فوتبال در حال و هوای تایید اساسنامه

تهران- ایرنا- نشست هیات رییسه فدراسیون فوتبال در حالی برگزار شد که اعضا همچنان به تایید اساسنامه در تاریخ هشتم آذرماه اشاره داشته و از این بابت خوشحال بودند.

به گزارش ایرنا، نشست هیات رییسه فدراسیون فوتبال امروز (یکشنبه) با حضور حیدر بهاروند، سرپرست فدراسیون، مهدی محمدنبی، دبیرکل و محمود اسلامیان، عبدالکاظم طالقانی، محمود شیعی، فریدون اصفهانیان، هدایت ممبینی و لیلا صوفی‌زاده برگزار شد.

در آغاز این نشست، حیدر بهاروند، سرپرست فدراسیون فوتبال در ابتدا ضمن تسلیت درگذشت زنده یاد جواد تقی‌پور، کمک داور برجسته به جامعه فوتبال کشور، با اشاره به برگزاری مجمع تایید اساسنامه و قوانین انتخاباتی، از تلاش مجدانه ارکان فدراسیون در این مسیر و همچنین همراهی صمیمانه اعضای مجمع در تصویب قاطعانه این سند ابراز تشکر کرد.

وی در این باره عنوان کرد: هشتم آذرماه سال ۹۹ به عنوان یک روز ماندگار در تاریخ فوتبال کشور به ثبت رسید و اینک فوتبال ما با مهر تاییدی که فیفا بر اساسنامه جدید فدراسیون زد، حرکت پرشتاب خود جهت رسیدن به موفقیت‌های آتی را آغاز خواهد کرد.

در ادامه، مهدی محمدنبی، دبیرکل فدراسیون فوتبال با ارائه گزارشی درباره تدوین نقشه راه و مراحل منتهی به تصویب اساسنامه جدید عنوان کرد: خوشبختانه مجمع اخیر که به شکل برخط و با حضور و همراهی تام و تمام اعضای مجمع به شکل برخط برگزار شد، بازتاب مثبت گسترده‌ای در میان اهالی فوتبال داشت و طی این فرآیند مهم با استقبال فراوان خانواده فوتبال روبرو شد. فدراسیون بلافاصله پس از انجام مجمع عمومی تصویب اساسنامه جدید و قوانین انتخاباتی، نقشه راه بعدی را جهت برگزاری مجمع انتخاباتی آغاز کرد و بر این اساس، در این فاز مراحل مربوط به ارسال نقشه راه برپایی مجمع انتخاباتی در موعد مقرر به فدراسیون بین‌المللی فوتبال انجام می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha