دروازه‌بان سابق جوانان سپاهان اصفهان به سردار بوکان پیوست

مهاباد- ایرنا- رییس هیات فوتبال مهاباد گفت: "فردین معتمدی" دروازبان سابق تیم جوانان سپاهان اصفهان، با عقد قراردادی به تیم فوتبال سردار بوکان از تیم‌های حاضر در لیگ دسته ۲ باشگاه‌های کشور پیوست.

سیاوش شیخ‌آقایی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این فوتبالیست مهابادی که در پست دروازبانی سابقه عضویت در تیم جوانان سپاهان اصفهان، داماش تهران و زاگرس مهاباد را در کارنامه خود دارد، با قراردادی سه ساله در این تیم بوکانی توپ خواهد زد.

وی ادامه داد: این بازیکن مهابادی هم‌اکنون با ۱۸۶ سانتی متر قد و ۱۸ سال سن، یکی از استعدادهای این رشته در مهاباد محسوب می‌شود که می‌تواند به سنگربانی مطمئن و ثابت برای تیم فوتبال سردار بوکان تبدیل شود.

رییس هیات فوتبال مهاباد اظهار داشت: هم اکنون «محمدطاهر امینی» و "صابر حسن‌‎پور" ۲ بازیکن دیگر این شهرستان به ترتیب در تیم‌های ماشین‌سازی تبریز در لیگ برتر و تیم دسته یکی ۹۰ ارومیه حضور دارند. 

سردار بوکان نماینده آذربایجان‌غربی که هدایت آن را حسین خطیبی برعهده گرفته است در گروه دوم رقابت‌های لیگ دسته ۲ باشگاه‌های کشور با تیم‌های پاس همدان، نیروی زمینی تهران، شهرداری ماهشهر، مس شهربابک، شهیدقندی یزد، نفت امیدیه، شهرداری بم، میلادمهر تهران، شهدای بابلسر، شمس‌آذر قزوین، اترک بجنورد، شاهین بندرعامری و عقاب تهران هم‌گروه شده است. 

این تیم طبق برنامه در هفته‌های اول تا چهارم به ترتیب با شهدای بابلسر در بابلسر با مس شهربابک در بوکان با پاس همدان در همدان و با نیروی‌زمینی تهران در بوکان دیدار خواهدکرد. 

سردار بوکان فصل گذشته در لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور با هفت برد، ۹ مساوی و ۱۰ باخت و ۳۰ امتیاز در رده یازدهم قرار گرفت. 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =