۱۷ آذر ۱۳۹۹،‏ ۱۱:۱۰
کد خبرنگار: 1426
کد خبر: 84137967
۰ نفر

برچسب‌ها

آزمون جامع دکتری دانشگاه ایلام غیرحضوری برگزار می شود

ایلام - ایرنا - معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه ایلام گفت: در راستای حفظ سلامت دانشجویان و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، آزمون جامع دوره‌های دکتری دانشگاه ایلام در ترم جاری به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ایلام، مصطفی نعمتی روز دوشنبه اظهار داشت: با توجه به شرایط کنونی جامعه و استان ایلام و همه‌گیری کرونا همچنین در راستای حفظ سلامت دانشجویان و رعایت پروتکل‌های بهداشتی، آزمون جامع دوره‌های دکتری دانشگاه ایلام در ترم جاری، بدون الزام کسب نمره لازم زبان انگلیسی، در هفته آخر آذرماه از ۲۲ تا ۲۷ آذر ماه به صورت غیر حضوری و از طریق سامانه آموزش الکترونیک برگزار می‌شود.

وی افزود: دانشجویان برای دریافت مجوز شرکت در آزمون جامع می‌توانند با مراجعه به سامانه گلستان دانشگاه در پیشخوان خدمات اطلاعات خود را تکمیل و تایید کنند و همچنین زمان و تاریخ دقیق آزمون از طریق مدیران گروه‌های آموزشی مربوطه به اطلاع دانشجویان خواهد رسید.

دانشگاه ایلام با ۶ هزار دانشجو در مقاطع کاردانی تا دکترا و ۲۰۰ عضو هیات علمی، ۳۲ گروه آموزشی دارد و در سال ۱۳۷۰ در سفر مقام معظم رهبری به استان ایلام از دانشکده زیر مجموعه دانشگاه رازی کرمانشاه به دانشگاه ارتقا یافته است.

استان ایلام در مجموع ۳۶ دانشگاه و موسسه آموزش عالی دارد که ۲۶ هزار دانشجو در این مراکز دانشگاهی مشغول به تحصیل هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha