بیش از ۲ هزار بسته اقلام بهداشتی بین ایثارگران خراسان شمالی توزیع شد

بجنورد- ایرنا- معاون بهداشت و درمان اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی گفت: ۲هزار و ۶۰۰ بسته اقلام بهداشتی به ارزش یک میلیارد ریال بین جامعه ایثارگران با هدف پیشگیری از شیوع بیماری کرونا توزیع شد.

عزیز رضایی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بسته های بهداشتی بین تمامی جانبازان بالای ۵۰ درصد و شیمیایی شدید و متوسط و دیگر گروه‌های پر خطر برای مقابله با کرونا توزیع شد.
وی افزود: این بسته ها شامل ماسک، محلول ضدعفونی‌کننده و دستکش یکبار مصرف بوده است.
وی گفت: این بنیاد از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون از طریق کانال پیام رسان ایثار در فضای مجازی اقدام به اطلاع رسانی به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در زمینه های مختلف برای جلوگیری از مراجعه آنان به این نهاد کرده و مشکلات آنان از طریق تلفن ۱۶۱۶ بررسی می شود.
معاون بهداشت و درمان اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی گفت: در شرایط فعلی بیش از هر زمان دیگری، نیازمند ایثار اجتماعی، همدلی و مسوولیت اجتماعی برای مقابله با این بیماری و حمایت از جانبازان و ایثارگران دارای آسیب‌های ریوی ناشی از دوران دفاع مقدس هستیم.
وی با اشاره به اینکه جانبازان، بیشتر در معرض خطر هستند گفت: ماندن در خانه  تنها راهکار پیشگیری از ویروس کرونا برای این عزیزان است.

خراسان شمالی ۲ هزار و ۷۷۵ شهید، ۶ هزار جانباز دارد و ۳۵ هزار رزمنده در جبهه ها داشته است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =