صعود استقلال به نیمه نهایی لیگ برتر کشتی آزاد

تهران- ایرنا- تیم کشتی آزاد استقلال با پیروزی در دیدار حساس مقابل دانشگاه آزاد اسلامی به نیمه نهایی لیگ برتر صعود کرد.

به گزارش ایرنا، دور برگشت بیستمین دوره رقابت‌های لیگ برتر کشتی آزاد جام یادگار امام (ره) گرامیداشت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در گروه الف از صبح امروز (یکشنبه) در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی مجموعه ی ورزشی آزادی تهران در حال برگزاری است و فرداشب با مشخص شدن تیم‌های برتر به پایان می‌رسد.

در دودیدار بعد از ظهر امروز استقلال با برتری ۶ بر ۴ برابر دانشگاه آزاد اسلامی صعود خود را به نیمه نهایی لیگ برتر قطعی کرد.

همچنین فرش ایران نیز برابر شهدای زنجان به پیروزی رسید. دو تیم در این مسابقه هر یک ۵ پیروزی کسب کردند اما تیم فرش با ۲۲ امتیاز مثبت برابر شهدای زنجان ۲۰ امتیازی پیروز شد.

امروز ۴ دیدار برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است:

دانشگاه آزاد اسلامی، برنده ۸- فرش ایران ۲
استقلال تهران، برنده ۹- شهدای زنجان ۱
استقلال تهران، برنده ۶- دانشگاه آزاد اسلامی ۴
فرش ایران، برنده ۵ (امتیاز مثبت ۲۲)- شهدای زنجان ۵ (امتیاز مثبت ۲۰)

نتایج انفرادی ۲ دیدار بعد از ظهر امروز نیز از قرار زیر است:

استقلال تهران، برنده ۶- دانشگاه آزاد اسلامی ۴ (اسامی تیم استقلال در ابتدا آمده است):
۵۷ کیلوگرم: عرفان جعفریان ۲ – رحمان عموزاد خلیلی، برنده ۱۱
۶۱ کیلوگرم: محمد رمضان پور، برنده ۲- مهدی شیرازی ۲
۶۵ کیلوگرم: مرتضی قیاسی، برنده ۵- فرزاد عموزاد خلیلی ۳
۷۰ کیلوگرم: محمدرضا سرگو، برنده ۸ – مجتبی عموزاد خلیلی ۳
۷۴ کیلوگرم: جمال عبادی، برنده ۱۱- مرتضی میرزایی ۵
۷۹ کیلوگرم: حمیدرضا زرین پیکر، برنده ۴- محمد نخودی ۳
۸۶ کیلوگرم: علی موجرلو ۲ – امیرحسین فیروزپور، برنده ۱۲
۹۲ کیلوگرم: امیر محمدی ۱ – حسین شهبازی، برنده ۲
۹۷ کیلوگرم: علیرضا رکابی ۳ - حسین جلالی نژاد، برنده ۴
۱۲۵ کیلوگرم: جابر صادق زاده، برنده ۸ – علیرضا گودرزی صفر

فرش ایران، برنده ۵ (امتیاز مثبت ۲۲)- شهدای زنجان ۵ (امتیاز مثبت ۲۰) (اسامی تیم فرش ایران در ابتدا آمده است):
۵۷ کیلوگرم: امیر پرسته ۵- محمد کابلی، برنده ۶
۶۱ کیلوگرم: بکا لومتادزه ۱۲- کیان محمودجانلو، برنده ۱۹
۶۵ کیلوگرم: مرتضی درزی، برنده – بدون حریف
۷۰ کیلوگرم: رسول خجسته ۱- محمد زمانی، برنده ۲
۷۴ کیلوگرم: علی اکبر زرودی، برنده ۴- رضا مقتدر ۳
۷۹ کیلوگرم: علی شکوری ۴- عبداله شیخ اعظمی، برنده ۶
۸۶ کیلوگرم: رضا مظفری، برنده ۱۰- علیرضا صابریان صفر
۹۲ کیلوگرم: حسین خداکرمی، برنده ۵- امیرحسین شیور ۱
۹۷ کیلوگرم: ایراکلی متسیتوری ۵- مسعود مددی، برنده ۶
۱۲۵ کیلوگرم: امیررضا امیری، برنده ۵- فرزام اسلامی نیا ۲

دو دیدار باقی مانده فردا (دوشنبه) به شرح زیر برگزار می‌شود:

ساعت ۱۱: شهدای زنجان - دانشگاه آزاد اسلامی
ساعت ۱۶:۱۵: فرش ایران – استقلال تهران

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha