مربی قشقایی شیراز: تیم هوادار تهران، اصل بازی جوانمردانه را رعایت نکرد

شیراز-ایرنا- مربی تیم شهدای قشقایی شیراز اعلام کرد: در زمانی که یک بازیکن این تیم در مسابقه روز شنبه با تیم هوادار تهران به دلیل مصدومیت شدید روی زمین افتاده بود، انتظار داشتیم بازیکنان تیم هوادار، اصل بازی جوانمردانه را رعایت کنند که اینگونه نشد و توپ را تبدیل به گل کردند.

رشید طهماسبی یکشنبه درگفت وگو با خبرنگار ایرنا درباره این مسابقه در چارچوب رقابت‌های لیگ دسته یک ادامه داد: بازیکنان ما منتظر سوت داور بودند که به بازیکن مصدوم ما علی آزادمنش  که  پایش از ناحیه ساق  متورم شده بود ،رسیدگی شود اما این اتفاق نیفتاد و گل خوردیم.

داور پنالتی ما را نگرفت

وی اضافه کرد: نمی خواهم باخت را توجیه کنم اما پس از اینکه گل اول را آنگونه خوردیم، داور مسابقه یک پنالتی صد در صد که توپ به دست مدافعان حریف خورد برای ما نگرفت و تیم قشقایی  را از گل مساوی محروم کرد که در سرنوشت بازی تاثیر گذاشت. 

طهماسبی ادامه داد: بازیکنان ما مقابل تیم متمول هوادار بازی پایاپایی انجام دادند که اگر داور بازی دقت بیشتری می کرد شاید در پایان بازنده نمی شدیم؛ اگر چه در اشتباه داور هم عمدی در کار نبود اما در برخی صحنه ها به نفع میزبان سوت زد.

مربی تیم قشقایی از کمیته داوران فدراسیون فوتبال خواست در انتخاب داوران برای بازیهای حساس دقت بیشتری کنند تا تیمی از این بابت متحمل ضرر نشود.

وی گفت : تیم جوانی داریم که از هفته ششم به بعد هماهنگ تر خواهند شد و بازیکنان ما می‌توانند شایستگی های  خود را بیشتر نشان دهند و بسیار امیدوار به موفقیت این تیم هستیم. 

تیم فوتبال قشقایی شیراز شنبه پانزدهم آذرماه در هفته سوم مسابقات فوتبال لیگ دسته یک جام آزادگان در تهران با ۲ گل مغلوب تیم هوادار این شهر شد .

هم اینک تیم قشقایی پس از انجام سه بازی با سه امتیاز در رده سیزدهم جدول جای دارد.

این تیم پنجشنبه بیستم آذرماه در هفته چهارم در ورزشگاه پارس شیراز میزبان تیم رایکا بابل است که با یک امتیاز در رده پانزدهم جای دارد .

همچنین تیم فجر شهید سپاسی دیگر نماینده شیراز در لیگ دسته یک در هفته چهارم بیستم آذرماه در کرمان به مصاف تیم مس این شهر که از تیم های مدعی است خواهد رفت .

در مسابقات فوتبال لیگ دسته یک کشور ۱۸ تیم شرکت دارند وپس از انجام ۳۴ بازی تیم های اول و دوم جواز صعود به لیگ برتر دوره بیست و یکم را کسب خواهند کرد و ۲ تیم انتهای جدول هم راهی دسته دوم می شوند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha