۴۰۲ کردستانی در جشنواره امتنان شرکت کردند

سنندج - ایرنا - معاون مدیریت اجتماعی تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: ۴۰۲ نفر از کارگران و کارفرمایان این استان در سی و دومین جشنواره امتنان شرکت کردند.

فرزاد پیشکاری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه ثبت‌نام در این جشنواره به مدت یک ماه تا تاریخ ۱۴ دی سال جاری تمدید شده است، اظهار داشت: از ابتدای آغاز مهلت ثبت نام (ابتدای مهر) تاکنون ۴۰۲ نفر مدارک خود را در سامانه اینترنتی جشنواره به آدرس Emtenan.mcls.gov.ir بارگذاری کرده‌اند.

وی اضافه کرد: این جشنواره هر سال در سه مرحله مقدمات، استانی و مرحله کشوری انجام می‌شود و همزمان با سایر استان‌های کشور کارگران، گروه‌های کار و واحدهای نمونه در کردستان نیز می‌توانند با مراجعه به سایت اینترنتی جشنواره ثبت نام کنند.

پیشکاری یادآور شد: هدف از برگزاری این جشنواره ارج نهادن به اندیشه‌ها، تلاش‌ها و فعالیت‌های کارگران و تشویق نیروهای کارگری مولد، متخصص و مبتکر به منظور ترویج و ارتقا هر چه بیشتر فرهنگ کار، مشارکت، خلاقیت و نوآوری است.

معاون مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان افزود: پس از برگزاری جشنواره استانی بررسی طرح‌ها و مستندات لازم و راستی آزمایی از بین منتخبان استانی انجام می‌گیرد و در نهایت منتخبان کشوری در سه بخش صنعت، خدمات و کشاورزی انتخاب و همزمان با هفته کارگر با حضور مقامات کشوری در جشنواره ملی امتنان، تجلیل می‌شوند.

وی تاکید کرد: در فرآیند ثبت نام، کمیته فنی استانی پرونده‌هایی را که نمره بالاتری بر اساس شاخص‌های طرح (ابتکار، اختراع، خلاقیت ونوآوری) کسب کنند را به عنوان کارگر نمونه استانی انتخاب و به کمیته فنی کشوری معرفی می‌کنند.

ثبت‌نام کنندگان جهت کسب اطلاعات بیشتر نیز می‌توانند در استان به مدیریت اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و در شهرستان‌های تابعه به ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان محل کارگاه خود مراجعه کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =