عوامل قتل مرد جوان اهل زرندیه شناسایی و دستگیر شدند

ساوه-ایرنا- فرمانده انتظامی زرندیه گفت: ماموران پلیس آگاهی این شهرستان موفق شدند عوامل قتل مردی جوان را که حدود سه ماه پیش جسدش در اطراف شهر مامونیه پیدا شد، شناسایی و دستگیر کنند.

به گزارش ایرنا و نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «روح الدین یوسفوند» روز یکشنبه در این خصوص اظهار داشت: در روزهای پایانی تابستان امسال گزارشی از کشف جسد فردی در اطراف شهر مامونیه به مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ اعلام شد و بلافاصله تیم های انتظامی در محل حاضر شدند.  
 
وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان زرندیه از همان دقایق اولیه اطلاع از حادثه، تحقیقات تخصصی و بازجویی از آشنایان و بستگان مقتول را آغاز کردند.  
 
به گفته این مقام انتظامی،  سرانجام با بهره گیری از روش های علمی و تخصصی سرنخ هایی از دست داشتن یکی از بستگان مقتول در قتل متوفا به دست آمد و کارآگاهان پلیس دریافتند که این قتل با همدستی همسر مقتول انجام شده است.  
 
سرهنگ یوسفوند اظهار کرد: با دستگیری همسر مقتول و با توجه به اسناد و مدارک به دست آمده در مراحل رسیدگی به این پرونده و نیز اطلاعات کسب شده در بازجویی ها، مشخص شد که این قتل به دلیل برخی مشکلات خانوادگی و با طرح نقشه قبلی و همدستی ۲ مرد دیگر انجام شده است.  
 
فرمانده انتظامی شهرستان زرندیه گفت:‌ ۲ متهم دیگر این پرونده در عملیاتی جداگانه دستگیر و هر سه نفر پس از تکمیل تحقیقات از سوی برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

زرندیه از شهرستان های دوازده گانه استان مرکزی با ۷۰ هزار نفر جمعیت است.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha