بارش‌ها پروازهای فرودگاه شیراز را مختل نکرده است

شیراز- ایرنا- مدیر روابط عمومی اداره کل فرودگاه‌های فارس گفت: تمام پروازها در فرودگاه بین‌المللی شهید دستغیب شیراز به روال عادی در جریان است و بارش‌ باران خللی در پروازها ایجاد نکرده است.

احسان استوار، یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: تاکنون هیچگونه لغو یا تاخیری در پروازها نداشته‌ایم اما به مسافران توصیه می‌کنیم قبل از عزیمت به فرودگاه شیراز با اطلاعات پرواز فرودگاه تماس بگیرند و از وضعیت پرواز خود مطلع شوند.
به گفته مدیر کل مدیریت بحران استانداری فارس، سامانه بارشی فعال در این استان طی ۳۰ ساعت گذشته به طور میانگین سبب بارش ۱۱ میلیمتر باران در نقاط مختلف استان شده که سهم شیراز از این بارش‌ها از شب گذشته تا ساعت ۹ صبح امروز ۱۵ و چهار دهم میلیمتر بوده است.

مدیر کل هواشناسی فارس به ایرنا گفت: سامانه بارشی در این استان از اواخر جمعه چهاردهم آذرماه وارد استان شده و تا اواسط دوشنبه هفدهم آذر ادامه دارد و یکشنبه تشدید شده است و در مناطق سردسیر شمال استان بارش برف را به دنبال خواهد داشت.
مهرداد قطره سامانی ادامه داد: تداوم و شدت بارش‌ها در روز یکشنبه در تمام نقاط استان و دوشنبه در نیمه جنوبی استان سبب بالا آمدن آب رودخانه‌ها و مسیل‌ها، جاری شدن روان آب و سیلاب و آبگرفتگی معابر عمومی خواهد شد.
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها