۲ مسیر ارتباطی خوزستان به استان بوشهر به علت آبگرفتگی بسته شد

اهواز - ایرنا - رییس پلیس راه خوزستان گفت: ۲ مسیر ارتباطی خوزستان به استان بوشهر از صبح روز یکشنبه به علت آبگرفتگی و خطرآفرین بودن بسته شد.

سرهنگ رضا دولتشاهی روز یکشنبه در گفت‌وگو با خبرنگارایرنا افزود:با بستن شدن جاده هندیجان - دیلم و  امیدیه - دیلم مسیرهای اصلی و ارتباطی خوزستان به بوشهر مسدود شده است.
وی گفت:با تلاش ماموران راهداری و پلیس راه ، این ۲ مسیر با فروکش کردن آب و ایمن سازی آنان تا اواخر وقت روز یکشنبه باز خواهند شد.
دولتشاهی اظهار داشت:شهروندان خوزستانی برای سفرهای ضروری به استان بوشهر باید از مسیرهای ارتباطی استان کهگیلویه و بویراحمد به بوشهر استفاده کنند.
رییس پلیس راه خوزستان در ادامه افزود: بجز این ۲مسیر ، همه راههای ارتباطی درون استانی و برون استانی باز هستند ولی سطح جاده‌ها لغزنده است.
وی از عموم رانندگان خودروهای سواری ، باری  وعمومی خواست در چنین شرایطی که سطح جاده‌ها لغزنده و حادثه ساز است با سرعت مطمئنه و با رعایت فاصله طولی حرکت کنند.
به گزارش ایرنا موج جدید بارندگی از روز شنبه با ورود سامانه بارشی فعال از غرب وجنوب غرب کشور شروع شده و متعاقب آب بیشتر مناطق خوزستان را بارانی و مه آلود کرده است.
براساس پیش بینی هواشناسی خوزستان این بارندگی‌ها که در مناطق شرقی و شمال شرق خوزستان شدت بیشتری خواهند داشت تا فردا دوشنبه در خوزستان ماندگار است. بارش در مناطق مرتفع به صورت برف خواهد بود.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha