معاون استاندار:حریم قانونی در توسعه شهرهای چهارمحال وبختیاری رعایت شود

شهرکرد-ایرنا-معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: در اجرای طرح‌های توسعه‌ای به ‌خصوص در مناطق شهری، رعایت حریم‌های قانونی مرتبط با فعالیت دستگاه‌های اجرایی و شرکت‌های خدمات‌رسانی مورد توجه قرار گیرد.

مجید نظری شامگاه شنبه در کارگروه امور زیربنایی چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: در همین راستا باید پاسخ استعلام دستگاه‌های اجرایی و شرکت‌های خدمات‌رسان بروز باشد.
وی افزود: برای تسریع در روند تصویب طرح‌های توسعه‌ای باید نمایندگان دستگاه‌های اجرایی و شرکت‌های خدمات‌رسان، در با اطلاعات به روز و حساسیت بالا در نشست‌های مرتبط با گروه‌های کاری زیرمجموعه کارگروه امور زیربنایی حاضر شوند.
رییس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری نیز گفت: ۱۷ مکان برای راه‌اندازی شهرک‌های کشاورزی و دامپروری در استان شناسایی شد. 
عطاءالله ابراهیمی تصریح کرد: طرح این مکان‌های شناسایی شده، در برای انجام مطالعات اولیه در دستور کار قرار گرفته است.
وی یادآور شد: پیش از این ۱۰ شهرک کشاورزی و دامپروری در چهارمحال و بختیاری شناسایی و فعال شده است.
به گزارش ایرنا، اعضای کارگروه امور زیربنایی چهارمحال و بختیاری با کلیات اجرایی هشت طرح در حوزه‌های پرورش گوسفند داشتی، مجتمع خدماتی رفاهی، آرامستان لردگان به وسعت ۷۷ هزار مترمربع، پارکینگ ماشین‌آلات سنگین شهر نقنه به مساحت ۲۰ هزار مترمربع، حمل و نقل و انبارداری شهرداری نقنه به وسعت ۳۲ هزار مترمربع، طرح هادی شهر بازفت به مساحت ۷۴.۹ هکتار با نرخ رشد ۲.۸۴ درصد و جمعیت پیشنهادی دو هزار و ۷۳۸ نفر در افق سال ۱۴۱۰ را تصویب کردند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha