حضور ۵۶ هنرمند گلستانی در نمایشگاه مجازی صنایع دستی و چند خبر کوتاه

گرگان - ایرنا - پرداخت ۱۴ میلیارد ریال تسهیلات کرونایی در کلاله، حضور ۵۶ هنرمند گلستانی در نمایشگاه مجازی صنایع دستی و راهیابی فیلم هنرمند استان به بخش ویژه کرونای جشنواره سینما حقیقت از جمله اخبار کوتاه روز یکشنبه گلستان است.

فرماندار کلاله گفت: با تشکیل ۲۹۱ فقره پرونده، تاکنون ۱۴ میلیارد ریال تسهیلات خسارت کرونا به بنگاه های اقتصادی آسیب دیده شهرستان پرداخت شد.

**

مدیرکل شیلات گلستان گفت: طرح پرورش ماهی در دریا (قفس و پن) به عنوان یکی از ظرفیتهای بکر توسعه آبزی پروری در کشور و یکی از طرح های اقتصاد مقاومتی از سوی شیلات استان در حال انجام است که پیش بینی می شود در افق برنامه توسعه استان در سال ۱۴۰۴، شاهد تولید ۷۰۰ تن ماهی در استان باشیم.

سیدجواد قدس علوی اظهار داشت: به زودی مراحل واگذاری زمین به شرکت شهرک‌های کشاورزی برای احداث سایت پشتیبان در نزدیکی مصب گرگانرود نیز انجام می شود.

**

فرماندار گرگان گفت: در ۱۲ روز گذشته و با آغاز طرح محدودیت کرونا ۶١ واحد صنفی متخلف به علت عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و پذیرش مشتری در واحد صنفی خود پلمب شدند.

**

فیلم مستند موج اول به کارگردانی زهرا مسلمی‌پور از اعضای انجمن سینمای جوانان گلستان به بخش ویژه کرونای جشنواره سینما حقیقت راه یافت.

در این بخش که به شکل رقابتی برگزار می‌شود، فیلم‌های مستند تولید شده با موضوع همه‌گیری بیماری کرونا و تأثیرات مختلف آن در زمینه‌های اجتماعی، سیاسی، اقتصادی، فرهنگی به نمایش درآمده و مورد داوری قرار می‌گیرند.

**

مدیر امور آب و فاضلاب رامیان از نصب ۲ دستگاه فشار سنج آنلاین در راستای مدیریت بهره برداری از شبکه توزیع آب خبر داد و گفت: دستگاه های مذکور قابلیت ثبت اطلاعات فشار شبکه به صورت آنلاین را دارند.

**

مدیرکل میراث فرهنگی گلستان از رونمایی رسمی نخستین نمایشگاه ملی مجازی صنایع‌دستی در هفته آینده خبر داد و گفت: در این نمایشگاه که برای نخستین بار به صورت مجازی برگزار می‌شود ۵۶ هنرمند و صنعتگر گلستانی حضور خواهند داشت.

**

مدیر سلامت محیط و کار مرکز بهداشت استان گلستان گفت: از ابتدای طرح محدودیت های کرونایی در استان تاکنون ۷۱۳ مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی به علت عدم رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در سطح استان گلستان پلمب شد.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha