الفیاض: الحشد الشعبی در معرض توطئه های بزرگی قرار دارد

بغداد – ایرنا- رئیس سازمان «الحشد الشعبی» عراق با اشاره به وجود "توطئه های بزرگ" علیه این سازمان تاکید کرد که نیروهای الحشد الشعبی از مردم و برای مردم عراق هستند و از این کشور پاسداری می کنند.

به گزارش ایرنا، «فالح الفیاض» رئیس سازمان الحشد الشعبی عراق امروز به مناسبت اولین سالگرد شهادت «احمد مهنه» از تصویربرداران الحشد الشعبی گفت که وی شهید بصیرت است و اهالی رسانه الحشد الشعبی ماموریت مقدس خود را با به تصویر کشیدن جانفشانی های دلاوران این سازمان ایفا می کنند.

وی افزود: الحشد الشعبی ما در سایه بصیرتی که نسبت به خود دارد،  گام برمی دارند زیرا براساس فتوای مرجعیت آغاز بکار کرد.

الفیاض گفت: الحشد الشعبی از دل ملت برخاست؛ وقتی که نهادهای رسمی فرو ریخت.

رئیس سازمان الحشد الشعبی عراق همچنین تصریح کرد: الحشد الشعبی بیانگر خواسته های مردم و مدافع واقعی آنها است.

وی افزود: ما از ابزارهای قدرت یا ارعاب نیستیم بلکه الحشد الشعبی برای گسترش صلح و آرامش در دل مردم ایجاد شد و نام الحشد الشعبی برخاسته از ملت است و در چارچوبی قانونی به ملت خدمت می کند اما در معرض توطئه های بزرگی قرار دارد.

الفیاض گفت: الحشد الشعبی در سایه احساس میهن پرستانه با داعش مقابله کردند و رزمندگان الحشد الشعبی پاسداران ملت هستند و همچنان از عراق جانبداری خواهند کرد و با کسانی که خواسته باشند، کشور را سرنگون کنند، خواهد جنگید.

وی تصریح کرد: جوانان ستون فقرات الحشد الشعبی را تشکیل می دهند.

فتوای جهاد کفایی مرجعیت عالی دینی عراق بستر ساز تشکیل سازمان بسیج مردمی «الحشد الشعبی» در این کشور شد که پس از سه سال نبرد تمام عیار علیه گروه تروریستی داعش توانست در سال ۲۰۱۷ میلادی با شکست دادن این گروه تروریستی، اراضی عراق را از اشغال عناصر آن آزاد کند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =