استاندار قزوین: هیچ کمبودی در حوزه کالاهای اساسی نداریم

قزوین- ایرنا- استاندار قزوین گفت: مشکلی برای تامین کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در استان وجود ندارد و با تمهیدات اندیشیده شده هیچ گونه کمبودی در این خصوص نداریم.

به گزارش ایرنا، هدایت الله جمالی پور روز شنبه در نشست ستاد تنظیم بازار استان قزوین با اشاره به نقش این ستاد در کنترل قیمت ها و تامین کالاهای اساسی  و مایحتاج ضروری مردم، افزود: اعضای این ستاد باید توجه کنند که تصمیمات و سیاست هایی که در ستاد تنظیم بازار استان گرفته می‌شود باید دارای ضوابط قانونمند باشد تا این مصوبات چالشی برای مردم ایجاد نکند.

 وی اظهار داشت: ستاد تنظیم بازار باید نقش خود را  بخوبی در کاهش و تعدیل قیمت ها ایفا کند تا براساس ظرفیت‌ها و نیازهای مردم در ذخیره سازی و توزیع  کالاهای اساسی بهترین تصمیمات را داشته باشیم.

استاندار قزوین با بیان اینکه دستگاه‌های اجرایی استان موظفند به حقوق تولیدکنندگان احترام بگذارند، افزود: با حمایت از حقوق تولیدکنندگان باید مشکلات این بخش تسریع شود و نباید هیچ گونه سنگ اندازی در این مسیر شاهد باشیم.

نماینده عالی دولت در استان قزوین بر نظارت بیشتر برای کنترل قیمت ها در بازار تاکید کرد و گفت: پیشنهاد می شود پیش از ورود پرونده‌های تخلف برای واحدهای تولیدی به تعزیرات و  دادگستری باید کمیته‌ای تشکیل شود و  تخلفات صورت گرفته بعد از  بررسی‌ این کمیته به مراجع ذیصلاح ارجاع شود تا  مشکلی برای واحدهای تولیدی استان ایجاد نشود.

جمالی پور با بیان اینکه مرغ و تخم مرغ  در استان به اندازه وجود دارد ، تصریح کرد: مردم با خرید متعارف، تدریجی و پرهیز از خرید مازاد، ستاد تنظیم بازار را در تامین به موقع کالاهای اساسی یاری کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 2 =

سرخط اخبار استان‌ها