۱۵ آذر ۱۳۹۹،‏ ۱۵:۳۵
کد خبرنگار: 1918
کد خبر: 84135752
۰ نفر

برچسب‌ها

سفیر ایران با وزیر صنایع کنگو دیدار کرد

تهران- ایرنا- سفیر جدید جمهوری اسلامی ایران در کینشازا (پایتخت کنگو) با وزیر صنایع جمهوری دموکراتیک کنگو دیدار و از وی برای سفر به تهران دعوت کرد.

به گزارش روز شنبه ایرنا از سفارت ایران در کنگو، «محمدجواد شریعتی»  در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: در ملاقات با «ژولین پالوکو» وزیر صنایع جمهوری دموکراتیک کنگو پس از تسلیم دعوت‌نامه وزیر صمت (صنایع، معدن و تجارت) از ایشان برای سفر به کشورمان و گفت‌وگو راجع به ارتقای همکاری‌های صنعتی دو کشور، سند همکاری‌های صنعتی ایران و کنگو را مرور کرده و حوزه‌های اولویت دار همکاری در زمینه‌های صنعتی را بررسی کردیم.

سفیر جدید جمهوری اسلامی ایران در کینشازا یازدهم آذر ماه رونوشت استوارنامه خود را تقدیم وزیر خارجه جمهوری دموکراتیک کنگو کرد.  

شریعتی در این رابطه در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: «افتخار داشتم با آقای «ژان کلود گاکوسو» وزیر امور خارجه جمهوری کنگو ملاقات و رونوشت استوارنامه‌ام را به او تقدیم کنم. تبادل نظر درباره روابط دوجانبه بین ایران و کنگو و راه‌های توسعه همکاری‌ها از موضوعات مورد مذاکره در این ملاقات بود. او ترور شهید فخری زاده را محکوم کرد.»

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =

سرخط اخبار سیاست