تلاش عربستانی‌ها علیه پرسپولیس ناکام ماند

تهران- ایرنا- یکی از سایت‌های عرب زبان فاش کرد که النصری‌ها تلاش زیادی برای به تعویق انداختن فینال لیگ قهرمانان آسیا انجام دادند اما دیدار نهایی در تاریخ مقرر برگزار خواهد شد.

به گزارش ایرنا، سایت عرب زبان الکوره فاش کرد که طبق اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا فینال رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ در تاریخ مقرر ۱۹ دسامبر (۲۹ آذر) در قطر بین پرسپولیس و نماینده شرق آسیا برگزار خواهد شد.

سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در پی تشکیل پرونده باشگاه النصر بررسی‌های لازم را برای به تعویق انداختن لیگ قهرمانان آسیا انجام داد اما فینال در زمان مقرر برگزار خواهد شد.

یکی از مسوولان کمیته استیناف کنفدراسیون فوتبال آسیا با اشاره به این موضوع به الکوره گفت: «این درست نیست که AFC دنبال تعویق لیگ قهرمانان است. ما همچنین نامه‌ای را از دادگاه عالی ورزش مبنی بر تعویق بازی دریافت نکردیم.

این مقام مسوول اضافه کرد: هر تیمی می‌تواند برای خود در دادگاه عالی ورزش شانس قائل شود اما این زمان صدور رای طولانی مدت است. بنا بر این فینال لیگ قهرمانان به تعویق نمی‌افتد و طبق برنامه برگزار خواهد شد.

مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه شرق به میزبانی دوحه قطر در حال برگزاری است. پس از ناتوانی کشورهای شرق برای برگزاری این رویداد، قطر میزبانی را برعهده گرفت.

اسامی هشت تیم صعودکننده به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه شرق به شرح زیر است:

گروه E: بیجینگ گوان چین و ملبورن ویکتوری استرالیا 

گروه F: اولسان کره جنوبی و اف سی توکیوی ژاپن

گروه G: ویسل کوبه ژاپن و سوون کره جنوبی

گروه H: یوکوهامای ژاپن و شانگهای  SIPG چین

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =

سرخط اخبار ورزش