اداره های شهرهای نارنجی هرمزگان با ۵۰درصد نیروی انسانی آغاز کردند

بندرعباس - ایرنا- معاون سیاسی ، امنیتی واجتماعی استانداری هرمزگان گفت: اداره‌های عمومی در شهرستان های نارنجی امروز با حضور ۵۰ درصد کارکنان و در دیگر شهرستان‌های استان دارای وضعیت زرد با حضور دو سوم کارکنان فعالیت کردند.

سعید ناجی روز شنبه در گفت وگوبا ایرنا افزود: مدیران دستگاه‌های اجرایی استان باید طبق بخشنامه اعلامی نسبت به کاهش حضور کارکنان خود برنامه‌ریزی و اقدام کنند و سایر کارکنان به صورت دورکاری فعالیت خود را انجام دهند.

وی ادامه داد: اقدام های خوب ستاد وهمکاری مردم در دو هفته اخیر رضایت بخش بوده و هم اکنون سه شهرستان‌ بندرعباس، حاجی‌آباد و بستک در وضعیت نارنجی و سایر شهرستان‌های استان در وضعیت زرد شیوع ویروس کرونا قرار دارند.

بنا به اظهار جانشین رییس ستاد کرونا در هرمزگان، سایر شهرستان‌های در وضعیت زرد استان  کارکنان اداره‌ها ارائه‌دهنده خدمات ضروری و دستگاه‌های مرتبط با ماموریت‌های اساسی و مدیریت شهری با ۱۰۰ درصد ظرفیت در محل کار حاضر خواهند شد و در سایر اداره‌ها ارائه خدمات با حضور دو سوم کارکنان انجام خواهدشد.

ناجی یاد آور شد: مشاغل سطح سه و چهار در شهرستان‌های  بندرعباس، حاجی‌آباد و بستک از امروز تعطیل بوده و در سایر شهرستان‌ها که در وضعیت زرد قرار دارند فقط مشاغل سطح چهار تعطیل است. 

وی تصریح کرد: ورود خودروهای شخصی با پلاک غیربومی، به سه شهرستان بندرعباس، حاجی‌آباد و بستک و همچنین ورود خودروهای شخصیِ پلاک بومیِ این شهرستان‌ها به سایر شهرها ممنوع است وهمچنین ممنوعیت تردد شبانه خودروها از ساعت ۲۱ شب تا چهار بامداد در شهرستان‌های با وضعیت نارنجی و بالای ۲۰۰ هزار نفر جمعیت استمرار دارد.
 

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =