۱۵ آذر ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۴۴
کد خبرنگار: 3104
کد خبر: 84134848
۱ نفر

برچسب‌ها

رنگ کرونا در قشم زرد شد

قشم- ایرنا- فرماندار قشم گفت: وضعیت کرونا در این شهرستان زرد اعلام و مصوبه و دستورالعمل‌های مربوطه در این شهرستان اعمال می‌شود و محدودیت تردد به بندر عباس ادامه دارد.

علیرضا نصری روز شنبه در جمع خبرنگاران افزود: محدودیت‌های تردد در اسکله‌های شهید ذاکری به دلیل وضعیت نارنجی شهرستان بندرعباس همچنان اعمال می‌شود اما در مسیر لافت و پهل تردد عادی شد.

وی ادامه داد: مشاغل گروه چهار شامل مدرسه‌های شبانه روزی، باشگاه‌های ورزشی مربوط به ورزش های پر برخورد مانند کشتی، کاراته و جودو، کافه‌ها و چایخانه‌ها تعطیل و مراسم اجتماعی، فرهنگی، مذهبی و اقامه نماز جمعه تا حصول وضعیت مساعد در شهرستان ممنوع است.

اداره‌ها با دو سوم کارکنان خدمات می‌دهند

رییس ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان قشم گفت: کارکنان اداره‌های خدمات دهنده ضروری و دستگاه‌های مرتبط با ماموریت اساسی و مدیریت شهری با ظرفیت کامل و سایر اداره‌ها با دو سوم کارکنان خدمات خود را ارایه می‌کنند.

وی تصریح کرد: بسیج مردمی و راه اندازی پویش شهروند مسوولیت مدار مهم‌ترین اهرم و اثر بخش‌ترین راهکار قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا در شهرستان قشم بود.

نصری اظهار کرد: با همکاری بین دستگاهی، تقویت و پویایی و مسوولیت پذیری اجتماعی این بیماری مهار و برگشت ناپذیر می‌شود.

فرماندار قشم بر همکاری برای اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی تاکید و اضافه کرد: نظارت بر قرنطینه و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی با جدیت ادامه دارد.

شهرستان قشم شامل جزیره های قشم، لارک و هنگام با ۱۵۰ هزار نفر جمعیت در خلیج فارس قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها