۱۴ آذر ۱۳۹۹،‏ ۲۰:۴۴
کد خبرنگار: 2445
کد خبر: 84134760
۰ نفر

برچسب‌ها

گلوله نظامیان صهیونیست جان کودک فلسطینی راگرفت

تهران- ایرنا- رسانه‌های فلسطینی شنبه شب از شهادت یک کودک فلسطینی به ضربه گلوله ارتش رژیم صهیونیستی خبر دادند.

به گزارش ایرنا از خبرگزاری "شهاب" فلسطین، این کودک "علی ابوعلیا" نام داشته است که در نتیجه شدت جراحت ناشی از شلیک گلوله صهیونیست‌ها به وی به شهادت رسیده است.

این منابع، محل شهادت این کودک را شمال شرق "رام الله" در سرزمین‌های اشغالی اعلام کردند.

چهارشنبه گذشته نیز یک جوان دیگر فلسطینی در نتیجه جراحت ناشی از شلیک گلوله ارتش رژیم صهیونیستی در نزدیکی محل ایست و بازرسی "الزعیم" در شرق قدس به شهادت رسید.
این جوان سی ساله که "نور جمال شقیر" نام داشته است، ساکن شهرک "سلوان" در جنوب مسجد الاقصی بود که وی نیز در نتیجه شدت جراحت ناشی از شلیک گلوله صهیونیست‌ها به شهادت رسیده است.
ساعاتی پیش از این ماجرا، نظامیان صهیونیست با شلیک به این جوان فلسطینی که در داخل خودروی خود بوده است، وی را به ادعای این که قصد عملیات زیرگیری با خودرو دارد، در نزدیکی ایست و بازرسی "الزعیم" در شرق قدس اشغالی هدف گلوله قرار داده بودند.
نظامیان صهیونیست یک ماه پیش (۴ آبان ماه) نیز یک جوان ۱۷ ساله فلسطینی به نام "عامر عبدالرحیم صنوبر از اهالی روستای "یتما" در جنوب نابلس را نیز به شهادت رساندند. وی در نتیجه جراحت ناشی از ضرب و شتم شدید با قنداق تفنگ توسط نظامیان رژیم صهیونیستی در جاده رام‌الله در نابلوس به شهادت رسید.

سرخط اخبار جهان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha