رییس پلیس راه: طرح ممنوعیت تردد در ایلام تمدید شد

ایلام - ایرنا - رییس پلیس راه ایلام گفت: محدودیت ها و ممنوعیت های تردد وسایل نقلیه به مدت یک هفته دیگر در شهرهای قرمز و نارنجی استان بر اساس طرح جامع مدیریت هوشمند ترافیکی تمدید شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس ایلام، سرهنگ رضا همتی زاده اظهار داشت: بر اساس تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا و قرار گرفتن شهرستان های چرداول و آبدانان در وضعیت قرمز، طرح ترافیکی جدیدی به منظور اجرای ممنوعیت و محدودیت ها از روز شنبه در این ۲ شهرستان اجرایی خواهد شد.

وی افزود: همچنان ورود خودروهای شخصی با پلاک غیربومی به داخل استان ممنوع بوده و نسبت به عودت این دسته از وسایل نقلیه در ورودی های استان اقدام می شود.

رییس پلیس راه ایلام یادآور شد: ورود خودروهای شخصی با پلاک بومی از شهرهای قرمز به سایر شهرها و همچنین ورود به این شهرستان ها با پلاک بومی برابر مصوبات این نشست ممنوع بوده و رانندگان متخلف مبلغ یک میلیون تومان اعمال قانون و در شهرهای نارنجی نیز به همین صورت و مبلغ ۵۱۰ هزارتومان اعمال قانون می شوند.

سرهنگ همتی زاده اضافه کرد: ممنوعیت تردد شبانه خودروها ازساعت ۲۱ تا چهار بامداد نیز همچنان ادامه خواهد داشت.

وی تصریح کرد: ورودی آرامستان های استان نیز به دلیل جلوگیری از انتشار کرونا همچنان مسدود خواهد بود و ورود افراد و خودروها به آرامستان ها ممنوع است.

سرهنگ همتی زاده تاکید کرد: طرح ترافیکی متناسب با روند انتشار ویروس در سطح استان و بویژه در شهرهای قرمز و نارنجی از روز شنبه با همکاری مردم اجرا می شود.

رییس پلیس راه ایلام ضمن قدردانی از مردم به دلیل همکاری بسیار خوب با ماموران پلیس راه و انتظامی استان طی ۲ هفته گذشته گفت: هدف از اجرای طرح ممنوعیت و محدودیت ها قطع زنجیره انتقال کرونا بوده و از رانندگان تقاضا می شود از تردد و سفرهای غیرضروری در محورهای برون شهری اجتناب و نهایت همکاری را با ماموران پلیس راه و انتظامی استان داشته باشند.

به گزارش ایرنا، هم اکنون از مجموع ۱۱ شهرستان استان ایلام ۲ شهرستان چرداول و آبدانان در وضعیت قرمز، هلیلان و دهلران در وضعیت زرد و مابقی نارنجی هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها