پدران شهیدان قنبری‌زاده و کرمی آسمانی شدند 

تهران - ایرنا - پدران شهیدان «محمود و علی اکبر قنبری‌زاده»، ‌«اسماعیل و خداداد کرمی» و مادر شهیدان «سیدخداداد و سیدعیدی عبادی‌فر» به فرزندان شهید خود پیوستند.  

به گزارش  حوزه ایثار و شهادت ایرنا، پدر شهیدان «محمود و علی‌اکبر قنبری‌زاده» از استان یزد در سن ۱۲۰ سالگی بر اثر بیماری درگذشت و پیکر وی بعد از مراسم تشییع در امام‌زاده عبدالله (ع) به خاک سپرده شد.
شهید «محمود قنبری‌زاده» سال ۳۹ متولد شد و در عملیات محرم سال ۶۱ به فیض عظمای شهادت نائل آمد و شهید «علی‌اکبر قنبری‌زاده» سال ۵۰ دیده به جهان گشود و  سال ۹۶ در سوریه به فیض شهادت نائل آمد.

پدر شهیدان «کرمی» به لقاءالله پیوست

مرحوم «حاج خداکرم کرمی» پدر شهیدان «اسماعیل و خداداد کرمی» از شهدای استان فارس در دوران دفاع مقدس دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.

 مرحوم «حاج خداکرم کرمی» پدر شهیدان «اسماعیل و خداداد کرمی» از شهدای شهرستان کازرون در سن ۹۵ سالگی به دلیل کهولت سن و ایست قلبی، دعوت حق را لبیک گفت.
پیکر آن مرحوم  در بهشت زهرا (س) شهرستان کازرون تشییع و در جوار فرزندان شهیدش به خاک سپرده شد.
شهید «اسماعیل کرمی» سال ۶۱ در خرمشهر به شهادت رسید و شهید «خداداد کرمی» سال ۶۷  در منطقه شلمچه به فیض شهادت نائل شد و پیکر مطهرش ۱۰ سال بعد در سال ۷۸ به خاک وطن بازگشت.

مادر شهیدان «عبادی‌فر» آسمانی شد

مادر شهیدان «سیدخداداد و سیدعیدی عبادی‌فر» از استان کهگیلویه و بویراحمد دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.

 حاجیه خانم «زینب دهبانی» مادر شهیدان «سیدخداداد و سیدعیدی عبادی‌فر» (رام نژاد) پس از سال‌ها رنج دوری فرزندانش، دعوت حق را لبیک گفت و به شهیدانش پیوست.
معلم شهید «سیدخداداد عبادی‌فر» سال ۳۹ در روستای شهید پرنیان از توابع شهرستان بهمئی متولد شد و سال ۶۴ در عملیات والفجر ۸ به شهادت رسید.
بسیجی شهید «سیدعیدی عبادی‌فر» سال ۴۹ در روستای شهید پرنیان از توابع شهرستان بهمئی متولد  شد و سال ۶۷ در محور دژ خندق به درجه رفیع شهادت نائل شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =

سرخط اخبار جامعه