تکلیف سرمربی تیم ملی تفنگ روشن شد؛ هاشمی قرارداد امضا کرد

تهران-ایرنا- در حالی که بیش از دو ماه از تعطیلی اردوهای آماده سازی تیم ملی تیراندازی با تفنگ می‌گذرد، بالاخره با نشستی در کمیته ملی المپیک الهام هاشمی با فدراسیون تیراندازی برای هدایت تفنگداران به توافق رسید.

به گزارش ایرنا، براساس اعلام فدراسیون تیراندازی در نشستی که امروز (پنجشنبه) در کمیته ملی المپیک با حضور علی دادگر رئیس فدراسیون تیراندازی پیمان فخری نماینده کمیته ملی المپیک، رضا حسنی خو عضو هیات رییسه فدراسیون تیراندازی و الهام هاشمی سرمربی تیم ملی تفنگ  برگزار شد، بین فدراسیون تیراندازی و هاشمی قرارداد همکاری تا پایان المپیک توکیو به امضا رسید.

 بر همین اساس قرار شد تا به منظور جلوگیری از اتلاف وقت باقیمانده تا المپیک توکیو اردو از شنبه (پانزدهم آذرماه) در سالن ۸۰ خط ورزشگاه آزادی آغاز شود.

اردوی تیم ملی تیراندازی با تفنگ از سوم مهرماه تعطیل شد و قرار است از شنبه با امضای قرارداد همکاری دوباره الهام هاشمی با فدراسیون تیراندازی از سر گرفته شود.

این در حالی است که تمرینات تیم ملی تپانچه با حضور هانیه قاسمیان و جواد فروغی دو تیرانداز المپین، به طور منظم از اردیبهشت‌ماه تاکنون در حال برگزاری است.

تیراندازای ایران تاکنون با کسب ۴ سهمیه المپیک در تفنگ و ۲ سهمیه در تپانچه دریافت کرده و در صدر فدراسیون‌های ورزشی کشور برای گرفتن سهمیه قرار دارد.

این در حالی است که افتخار کسب نخستین سهمیه المپیک توکیو نیز به  نجمه خدمتی تیرانداز ۲۴ ساله کشورمان تعلق دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =

سرخط اخبار ورزش