پناهندگان فلسطینی: بن سلمان سازشکار سرسپرده آمریکا است

بغداد - ایرنا - گروهی از پناهندگان فلسطینی در لبنان با محکوم کردن اقدام رژیم های عرب در سازش با رژیم صهیونیستی تاکید کردند که ولعیهد سعودی سرسپرده و مجری اوامر آمریکا است.

به گزارش ایرنا، تعدادی از پناهندگان فلسطینی در حاشیه تجمع خود در اردوگاه پناهندگان فلسطینی «برج البراجنه» در جنوب بیروت که برای محکوم کردن طرح سازشکارانه رژیم های عرب با رژیم صهیونیستی برگزار شد، به شبکه تلویزیونی العهد عراق گفتند که همچنان برای بازگشت به سرزمین خویش پافشاری می کنند و رژیم های عرب سازکار نماینده اراده ملت های خود نیستند.

این پناهندگان فلسطینی «محمد بن سلمان» ولیعهد سعودی را سرسپرده دولت آمریکا توصیف کردند که پرونده سازش در منطقه را با دستور آمریکا اداره می کند. 

یک پناهنده فلسطینی در گفت وگو با این شبکه تصریح کرد: عادی سازی روابط برخی رژیم های عرب با رژیم صهیونیستی برای ما اهمیتی ندارد زیرا آنها نماینده واقعی ملت های خود نیستند و واقعیت درگیری با دشمن صهیونیستی را بازتاب نمی دهند.

یک پناهنده فلسطینی دیگر نیز در این تجمع که با آتش زدن تصاویر سران سازشکار منطقه و پرچم رژیم صهیونیستی و «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا همراه بود، گفت: بن سلمان خواسته های آمریکا را اجرا می کند زیرا رژیم سعودی اختیار تصمیم گیری ندارد بلکه تصمیم گیری در کاخ سفید انجام می شود.

به گفته این شبکه، نمایندگان گروههای فلسطینی نیز در سخنان خود در این تجمع تاکید کردند که طرح توطئه گرانه دشمنان ملت فلسطین به نتیجه ای نخواهد رسید و توافقنامه های ننگین در سایه جانفشانی و خون های شهیدان راه به جایی نخواهد برد.

یک پناهنده دیگر فلسطینی نیز به شبکه العهد گفت: تنها گزینه ملت فلسطین، تقویت وحدت و همبستگی است زیرا با وحدت و مقاومت و انتفاضه طرح ترامپ و نتانیاهو و نقشه سازشکارانه از بین خواهد رفت.

یک شهروند دیگر فلسطینی در اردوگاه برج البراجنه نیز تاکید کرد: هر کسی به هراندازه که به سمت عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی و خیانت حرکت کند و هر اندازه تبادل هیات های دوجانبه بین دولت های سازکار عرب و این رژیم صورت گیرد تا فلسطین محو شود، باید بداند که فلسطین، فلسطین و قدس، قدس باقی خواهد ماند.

این درحالی است که موج اعتراض ها به خیانت کشورهای عرب حوزه خلیج فارس نسبت به عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی و قراردادهای ننگین در اردوگاههای فلسطینی در لبنان همچنان ادامه دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =

سرخط اخبار جهان