پیام تبریک استاندار قم به مناسبت روز جهانی داوطلبان هلال احمر

قم ـ ایرنا ـ بهرام سرمست استاندار قم، با صدور پیامی، ۱۴ آذرماه روز جهانی داوطلبان را به تمامی اعضا، داوطلبان، نیکوکاران و کارکنان جمعیت هلال‌احمر استان قم تبریک گفت.

به گزارش عصر پنجشنبه استانداری قم در این پیام آمده است: روز جهانی داوطلبان هلال احمر تبلور آرمان زیبای نوعدوستی و تلاش آمیخته به مهر و عطوفت، ایثار و فداکاری انسان ها در گستره گیتی است.

این پیام حاکی است: روز پاسداشت خدمات انسان‌های شریف و بزرگی که با بینش الهام گرفته از اعتقادات دینی و تعهد و خلوص نیت، تمام توان خود را در راه خدمت به بشریت و تسکین آلام دردمندان به کار می گیرند و بدون شک، چنین انسان های فداکار و مخلصی، شایسته و لایق والاترین تکریم ها هستند.

در این پیام ذکر شده است: اینجانب، ضمن تبریک فرارسیدن روز جهانی داوطلبان، خدمات ارزنده و سرشار از مهربانی اعضا و خیرین همواره پیشگام و داوطلب استان قم در برهه های گوناگون به ویژه در عرصه مقابله با کرونا را ارج نهاده و با آرزوی موفقیت، بهرورزی، شادکامی و سلامتی برای یکایک این عزیزان، امیدوارم استمرار همگرایی و انسجام گروه‌های مختلف داوطلبی و همدلی بیش از پیش آن ها، چشم‌انداز امیدبخشی از توسعه خدمات داوطلبانه و نیکوکارانه را نه تنها در سطح استان قم و ایران اسلامی، بلکه در فراسوی مرزها را به تصویر بکشد.

جمعیت هلال احمر استان قم دارای ۲۲ هزار عضو فعال است، ضمن این‌که بیش از ۱۰۶ خانه هلال در سطح این استان وجود دارد که در آنان آموزش‌های گوناگون امدادی به مردم داده می‌شود.

تشکیل شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت استان قم  

بر اساس این گزارش، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قم نیز، در جلسه مربوط به ساماندهی شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت استان و برنامه ریزی برای مقدمات انتخاب هیات مدیره این شرکت در استانداری قم، از تشکیل شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت استان در راستای سودآوری سهامداران استانی خبر داد.

مهرداد غضنفری خاطرنشان کرد: ترغیب به نامزد شدن افراد توانمند و تشویق سهامداران حوزه های گوناگون ۲ اولویت مورد توجه در شکل‌گیری هیات مدیره این شرکت است.

وی با اشاره به انتظار صاحبان سهام عدالت در مورد تعیین وضعیت این سهام و افزایش سرمایه گذاری خود افزود: شرکت سرمایه گذاری سهام عدالت استان با همکاری با تعاونی های سهام عدالت می تواند در افزایش بهره وری و سودآوری سهام عدالت برای سهامداران ایفای نقش کند.

معاون استاندار قم ادامه داد: ضروری است تا ثبت نام داوطلبان با قید مزایای ثبت نام به حد نصاب برسد که باید از ظرفیت برخی اقشار مثل حوزه، اداره کار و نهادهای حمایتی برای این موضوع استفاده کرد.  

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها