لیگ قهرمانان ۲۰۲۱ آسیا در صورت نرسیدن واکسن کرونا متمرکز خواهد بود

تهران- ایرنا- براساس گزارش نشریه الریاضیه، منابع نزدیک به کنفدراسیون فوتبال آسیا (ای‌اف‌سی) تصمیم گرفته‌اند تا رقابت‌های فصل آتی لیگ قهرمانان را از ژوئن، آغاز کرده و در صورت در دسترس نبودن واکسن کرونا تا آن زمان، بازی‌ها را نیز به طور متمرکز برگزار کنند.

به گزارش ایرنا، براساس اعلام این منابع، ای‌اف‌سی به فدراسیون‌های عضو اعلام کرده است که لیگ قهرمانان فصل آینده دست کم تا آوریل سال ۲۰۲۱ آغاز نخواهد شد و در نتیجه از آنان خواسته است تا تقویم‌های لیگ خود را مطابق با این مبنا تنظیم کنند.

همچنین مطابق اعلام این منابع، نشست مابین مقامات کمیته برگزاری مسابقات و کمیته اجرایی ای‌اف‌سی صبح روز گذشته برگزار شده و در این نشست تاکید شده است که در صورت در دسترس نبودن واکسن کرونا در سه ماه نخست سال ۲۰۲۱ و عادی نشدن روال زندگی، گزینه برگزاری متمرکز لیگ قهرمانان آسیا مورد بررسی قرار خواهد گرفت به شرط آنکه پرونده جدیدی برای کشورهای متقاضی میزبانی تشکیل شود.

در رقابت‌های فصل جاری لیگ قهرمانان که به طور متمرکز به میزبانی دوحه پایتخت قطر در حالی برگزاری است، از منطقه غرب تیم فوتبال پرسپولیس راهی فینال شده و نماینده منطقه شرق نیز به زودی مشخص خواهد شد.

فینال این دوره از رقابت‌ها ۲۹ آذرماه سال جاری به میزبانی دوحه برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =

سرخط اخبار ورزش