ایرنا چهره جمهوری اسلامی را برای دنیا ترسیم می‌کند

قزوین - ایرنا - مسوول بسیج دانشجویی استان قزوین گفت: ایرنا چهره جمهوری اسلامی ایران را برای دنیا ترسیم می‌کند و انجام مهم این تصویر به بهترین شکل بسیار مهم است.

به گزارش ایرنا، سرهنگ عباس کاظمی روز پنجشنبه با حضور در خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) استان قزوین، اظهار داشت: در ترسیم چهره جمهوری اسلامی ایران که توسط ایرنا تحقق پیدا می‌کند مسوولان هم باید به گونه‌ای عمل کنند که این نظام با تصویری دلچسب، امید آفرین و الهام بخش به دنیا معرفی شود.

وی افزود: این نظام و حاکمیت ثمره خون شهدایی است که در عرصه‌های مختلف سیاسی، نظامی، فرهنگی و اجتماعی جانفشانی کرده‌اند و باید به گونه‌ای عمل کرد که این زحمات و تلاش‌ها به بار بنشیند.

این مسوول دانشجویی ادامه داد: خوشبختانه در حال حاضر ظرفیت خوبی در مجموعه خبرگزاری جمهوری اسلامی استان قزوین وجود دارد که امیدواریم مسوولان بتوانند از این مساله به خوبی برای بیان دیدگاه‌ها و عملکرد دستگاه های خود استفاده کنند.

به گفته سرهنگ کاظمی، بسیج دانشجویی تعامل با رسانه را در اولویت اقدامات خود می‌داند و تلاش دارد تا در عرصه‌های گوناگون با رسانه‌ها ارتباط فراگیری داشته باشد.

وی یادآور شد: بسیج دانشجویی در عرصه‌های مختلف از جمله مطالبه‌گری، تربیت کادر برای انقلاب، راهیان نور و اردوهای جهادی فعالیت دارد که تمامی این اقدامات باید به شیوه مناسب خود رسانه‌ای شود.

تلاش ایرنا، گسترش امید و نشاط در جامعه است

رییس خبرگزاری جمهوری اسلامی استان قزوین نیز در این دیدار گفت: ایرنا به عنوان رسانه رسمی نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش دارد تا ضمن گسترش امید و نشاط در جامعه و ایجاد همبستگی، همدل و تلاش، در راستای رفع مشکلات مردم و انعکاس شفاف واقعیت ها، رسالت خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

علی حیدری، به روز بودن رسانه را از ویژگی‌های مهم حوزه اطلاع رسانی دانست و اظهار داشت: ما به ‌عنوان رسانه موظف هستیم که مشکلات جامعه را همواره مورد رصد قرار داده و هر نقص و رویدادی را به موقع و صحیح منتشر کنیم.

به گفته وی، ورود فضای مجازی و توسعه شبکه‌های پیام رسان اجتماعی در سطح جهان باعث شده تا همه افراد جامعه به نوبه خود یک خبرنگار باشند و این کار اصحاب رسانه را سنگین و دشوارتر می‌کند.

حیدری با بیان اینکه اثرگذاری رسانه‌ها در جامعه اهمیت و جایگاه مهم آنها را گوشزد می‌کند، خاطرنشان کرد: مسوولان و دست اندرکاران برای انجام درست وظایف خود باید محتوا و اخبار صحیح و مبتنی بر واقعیت را به صورت منظم در اختیار اصحاب رسانه قرار دهند.

رییس خبرگزاری جمهوری اسلامی استان قزوین تاکید کرد: ایرنا به عنوان خبرگزاری نظام و دولت همواره سعی دارد تا با انتشار اخبار اثرگذار و جامع، ضمن ایجاد نشاط و شادابی در بین آحاد جامعه، روحیه امید بخشی را نیز در دل آنان زنده نگاه دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =

سرخط اخبار استان‌ها