پاکستان ترور شهید فخری‌زاده را محکوم کرد

اسلام‌آباد- ایرنا- سخنگوی وزارت امور خارجه پاکستان روز پنجشنبه در واکنش به عملیات تروریستی جمعه گذشته در ایران و ترور ناجوانمردانه دانشمند برجسته هسته‌ای ایران، این اقدام تروریستی را محکوم کرد.

«زاهد حفیظ چودری» در نشست خبری هفتگی خود در اسلام‌آباد و در پاسخ به پرسش خبرنگار ایرنا موضع رسمی دولت پاکستان درباره ترور دانشمند برجسته و ممتاز هسته‌ای ایران را اعلام کرد.

سخنگوی وزارت امور خارجه پاکستان شهادت دکتر محسن فخری‌زاده را به خانواده محترم این شهید بزرگوار و همچنین ملت ایران تسلیت گفت.

زاهد چودری بر آنچه که وی خواسته قاطعانه پاکستان از تمامی طرف‌ها برای حداکثر خویشتنداری و جلوگیری از افزایش تنش‌ها در منطقه خواند، تاکید کرد.

پیش‌تر احزاب سیاسی و مذهبی پاکستان در کراچی از جمله سیاستمداران و روسای اندیشکده‌های مطرح این کشور ترور دانشمند برجسته ایرانی را نتیجه اقدام تروریستی رژیم صهیونیستی و متحدان آن در منطقه دانسته و این اقدام بزدلانه را محکوم کردند.

دکتر محسن فخری‌زاده معاون وزیر دفاع و رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع که مقام معظم رهبری ایشان را دانشمند ممتاز و برجسته هسته ای و دفاعی ایران توصیف کردند، عصر جمعه هفتم آذرماه در بلوار شهید مصطفی خمینی شهر آبسرد از توابع شهرستان دماوند و در شرق تهران در جریان یک عملیات تروریستی و بدست عناصر جنایتکار رژیم صهیونیستی به شهادت رسید.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =

سرخط اخبار جهان