چهار جایگاه سوخت در چهارمحال و بختیاری در دست احداث است

شهرکرد-ایرنا- مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چهارمحال و بختیاری از احداث چهار جایگاه سوخت دومنظوره و تک منظوره در شهرستانهای مختلف این استان تا پایان دولت دوازدهم خبر داد.

جعفر سالاری‌نسب روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا، مکان جایگاه‌های در دست احداث را جاده  سفید دشت در حد فاصل محور بروجن به شهرکرد، جایگاه سوخت نقنه در شهرستان بروجن، جایگاه بنزین شهر لردگان و جایگاه سوخت شهر باباحیدر در حد فاصل محور فارسان به کوهرنگ با پیشرفت فیزیکی متوسط بین ۴۰ تا ۹۰ درصد اعلام کرد و افزود: این تعداد جایگاه سوخت تا خردادماه سال آینده تکمیل و سوخت‌گیری آنها انجام خواهد شد. 

وی به فعالیت۷۲جایگاه سوخت که ۳۹ جایگاه آن گاز CNG است، اشاره کرد و گفت:با بهره‌برداری از این چهار جایگاه جدید، روند سوخت‌گیری خودروها در همه مناطق مختلف استان روان‌تر خواهد شد.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چهارمحال و بختیاری از کاهش ۲۵ درصدی مصرف سوخت بنزین در این استان در سال جاری خبر داد و تاکید کرد: ایجاد محدودیت‌های تردد به دلیل شیوع ویروس کرونا و ترغیب صاحبان خودرو به استفاده بیشتر از سوخت گاز، عمده دلایل کاهش مصرف بنزین در این استان در نیمه نخست امسال بود. 

 سالاری‌نسب افزود: با نظارت و کنترل‌های به عمل آمده مسئولان و کارشناسان شرکت، تاسیسات و سکوهای سوختگیری، تلمبه‌ها، تجهیزات فنی سامانه‌های هوشمند سوخت و سخت افزارهای پرداخت‌ بانکی از وضعیت مطلوبی برخوردار است.

به گزارش ایرنا، چهارمحال و بختیاری سه هزار و ۳۷۲ کیلومتر راه دارد که از این مقدار ۲۵۹ کیلومتر بزرگ‌راه، ۷۶۱ کیلومتر راه اصلی، ۲۹۱ کیلومتر راه فرعی و دو هزار  ۳۶۹ کیلومتر راه روستایی است که این استان در مسیر جاده ترانزیت و پرتردد ۲ استان صنعتی اصفهان و خوزستان قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها