استاندار قزوین: همکاری مردم در فاز سوم شیوع کرونا بسیار چشمگیر است

قزوین – ایرنا – استاندار قزوین گفت: همکاری مردم فهیم استان، بازاریان، اصناف و صاحبان مشاغل مختلف در فاز سوم شیوع کرونا برای اجرای طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت‌ها بسیار چشمگیر است و باید از همراهی آنها قدردانی کنیم.

به گزارش ایرنا، هدایت الله جمالی پور روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: درست است که شرایط اقتصادی بسیار سختی بر جامعه حاکم است و تعداد زیادی از مردم در تأمین معیشت خود با مشکلاتی مواجه هستند ولی وقتی بحث صیانت از جان و سلامت مردم مطرح می‌شود همه این مسایل به کنار گذاشته می‌شود.

وی با بیان اینکه در این شرایط، همه باید دست به دست هم بدهیم و از جان مردم صیانت کنیم، گفت: امروز در فاز سوم شیوع کرونا جان مردم در خطر است و این ویروس به صورت نامریی تهدید می‌کند و به شهروندان آسیب می‌زند بنابراین باید با همکاری هم و رعایت دستورالعمل‌ها با آن مقابله کنیم.

جمالی پور گفت: خدا را شکر می‌کنیم که در فاز سوم شیوع کرونا همکاری مردم در اجرای طرح، بسیار هوشمندانه و چشمگیر است و گزارش‌های مختلف از سطح شهرستان‌های استان از عنایت، همت و همراهی آحاد مردم به ویژه کسبه در اجرای طرح، حکایت دارد.

استاندار قزوین گفت: امیدواریم با این همت که در سطح استان رقم خورده است بتوانیم به زودی شرایط استان را تغییر دهیم و پیشگیری‌های صورت گرفته به امر مقابله با این ویروس تبدیل شود و سطح آلودگی در استان کاهش یابد.

وی اضافه کرد: تمامی اقدامات ما زمانی ارزشمند است که همکاری مردم اتفاق بیفتد و دستورالعمل‌های ستاد مقابله با کرونا رعایت شود و شهروندان از برگزاری تجمعات خانوادگی، عروسی و ختم اجتناب کنند.

جمالی پور گفت: از بازاریان و کسبه خوب و فهیم استان نیز انتظار داریم حرکتی را که شروع کرده‌اند با جدیت پیگیری کنند تا بازارها و کسبه را محدودتر نکنیم و هرچه سریعتر شرایط استان را تغییر بدهیم.

طبق آخرین گزارش‌ها بیش از ۹۵ درصد مردم استان قزوین با اجرای طرح مدیریت هوشمند مقابله با کرونا همراهی کرده‌اند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها