۱۲ آذر ۱۳۹۹،‏ ۲۰:۲۳
کد خبرنگار: 1463
کد خبر: 84133078
۰ نفر

برچسب‌ها

هشت نمایش به جشنواره تئاتر همدان راه یافت

همدان- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان از اعلام آرای هیات داوران سی و دومین جشنواره تئاتر استان خبر داد و گفت: هیات داوران از بین ۱۶ نمایش رسیده به دبیرخانه هشت اثر را برای اجرا برگزید.

احمدرضا احسانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: هیات داوران هفت نمایش را برای اجرا در بخش رقابتی جشنواره تئاتر استان همدان و یک نمایش را برای حضور در بخش خارج از مسابقه انتخاب کرد.

او خاطرنشان کرد: «رویای عقیم» به کارگردانی رضا باغبان از ملایر، «کاش چشم نمی‌دید» اثر فرزاد لباسی از همدان، «کافه سایه» به کارگردانی محمود غفاری و ابراهیم یمین اسماعیلی از بهار و «کافه تریا» ساخته مرتضی عبداللهی از همدان از نمایش های راه یافته به سی و دومین دوره این رویداد هنری هستند. 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی همدان افزود: «ملی» به کارگردانی سعید باغبانی نیر از همدان، «نتایج سرگیجه» اثر سجاد طهماسبی از تویسرکان و «یقه چرک ها» ساخته حمیدرضا رضایی مجد از همدان در بخش رقابتی و «سرباز برجک شماره ۳۷» به کارگردانی احمد یاوند الماسی از اسدآباد در بخش خارج از مسابقه اجرا می‌شوند.

احسانی با بیان اینکه امسال به دلیل محدودیتهای کرونایی آیین پایانی جشنواره تئاتر استان در روز ۲۰ آذر به صورت مجازی برگزار می‌شود یادآوری کرد: نمایش ها از طریق صفحه اینستاگرام به نشانی  Hamedan.farhang@ و صفحه http://Aparat.com/hamedan.farhang در آپارات به صورت زنده پخش می‌شود.

به گفته او عباس شیخ بابایی، محمد جواد کبودرآهنگی، محمد قاسمی، کیانوش بهروز پور و حسین صفی کار داوری آثار ارسال شده به این رویداد هنری را بر عهده داشتند. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =

سرخط اخبار استان‌ها