آغاز لیگ برتر فوتسال از ۲۶ آذرماه

تهران- ایرنا- با اعلام رییس کمیته فوتسال، فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر از تاریخ ۲۶ آذرماه آغاز می‌شود.

به گزارش ایرنا، داود پرهیزگار درباره نشست امروز(چهارشنبه) هیات رییسه سازمان لیگ فوتسال گفت: با پیگیری چند ماه اخیر موفق به اخذ مجوز برگزاری مسابقات فوتسال کشور شدیم و با وجود سه ماه وقفه‌ای که به این دلایل رخ داد، در نهایت با اخذ مجوز امروز جلسه‌ای با حضور دبیرکل فدراسیون برگزار کردیم و قرار شد که لیگ برتر فوتسال آقایان ۱۴۰۰-۱۳۹۹ از ۲۶ آذرماه آغاز شود.

وی افزود: مسابقات لیگ تا ۱۰ اسفندماه ادامه خواهد داشت و پس از آن نیز بازیکنان در اختیار تیم ملی خواهند بود و ادامه مسابقات با ده تیم نهایی برای تعیین و تکلیف ۶ تیم نخست و چهار تیم دیگر پس از بازی‌های آسیایی برگزار خواهد شد.

پرهیزکار ادامه داد: به هر حال ما سه فروردین بازی‌های قهرمانی آسیا را داریم و لغو مسابقات لیگ لطمه زیادی به جامعه فوتسال کشور و تیم ملی می‌زد. آن هم در شرایطی که مسابقات قهرمانی آسیا چندین بار به تعویق افتاده و اردوهای ما هر بار نیازمند برنامه‌ریزی مجدد شد

وی‌ در پایان تصریح کرد: ۲ فیفا دی در بهمن و اسفندماه داریم و در تلاشیم تا حداکثر بهره را از این ۲ فرصت ببریم.

اعلام برنامه هفته اول لیگ برتر فوتسال/نبرد مدعیان قهرمانی

بعد از مجوز ستاد ملی کرونا در رابطه با شروع مسابقات فوتسال امروز بعدظهر نشست هم اندیشی اعضای هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال با حضور آرش جابری سرپرست و دبیر سازمان لیگ برگزار شد. داوود پرهیزکار رئیس کمیته فوتسال و نبی دبیر کل فدراسیون  فوتبال مبنی بر شروع لیگ برتر از ۲۶ آذر سازمان لیگ برنامه هفته اول لیگ بر تر فوتسال اعلام کرد.

برنامه هفته اول به شرح زیر است:

سوهان محمد سیما قم - کراپ الوند

ستارگان ورامین - گیتی پسند اصفهان

مقاومت البرز - اهورا بهبهان

سن ای ایچ ساوه - مس سونگون ورزقان

هایپر شاهین شهر - فودکا تهران

فرش آرا مشهد - لبنیات ارژن شیراز

این دور از مسابقات لیگ برتر به صورت رفت برگشت برگزار می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =

سرخط اخبار ورزش