علی نژاد:مجموعه ورزش از پرسپولیس برای حضور  در فینال آسیا حمایت می‌کند

تهران- ایرنا- معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش در جلسه هماهنگی برای حضور پرقدرت تیم فوتبال پرسپولیس نماینده فوتبال ایران در فینال لیگ قهرمانان آسیا بر حمایت مجموعه ورزش کشور از این تیم تاکید کرد.

به گزارش ایرنا، مهدی علی‌نژاد، حضور پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا را که برای دومین بار در طی سه سال اخیر صورت گرفته است، مثبت ارزیابی کرد و اظهار داشت: اکنون پرسپولیس به عنوان نماینده ورزش ایران قلمداد می‌شود و هدف از برگزاری این جلسه هماهنگی  و هم افزایی برای این تیم است. 
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه پرسپولیس  موفقیت خوبی را به عنوان نماینده ایران در قاره آسیا به ارمغان آورده است، اظهار داشت: مجموعه ورزش کشور برای حضور قدرتمندانه این تیم در فینال لیگ قهرمانان آسیا حمایت لازم را انجام خواهد داد هرچند که نباید از نظر دور داشت حریفانی که از شرق آسیا رقابت می‌کنند، بسیار قدرتمند هستند. امیدوارم با توجه به موفقیت‌هایی که نماینده ایران در این رقابت‌ها داشته، در فینال هم سربلند باشد. 
مهدی علی‌نژاد با بیان اینکه اقدامات مدیرعامل باشگاه پرسپولیس شرایط مالی خوبی را در این موقعیت ویژه برای بازیکنان فراهم کرد، تمدید قرارداد با یحیی گل محمدی را از جمله اتفاقات خوب این باشگاه در آستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا نام برد.

در این جلسه جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس  شرایط  کنونی این تیم را  در آستانه فینال لیگ قهرمانان آسیا خوب توصیف کرد و از استمرار تلاش برای تعلیق محرومیت عیسی آل کثیر خبر داد. وی ابراز امیدواری کرد تشکیل این جلسات بتواند به روند رو به رشد این باشگاه کمک کند چون تیم پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا نماینده ایران است و حمایت ملی می‌خواهد. 
محمد مهدی نبی دبیرکل فدراسیون فوتبال ابراز امیدواری کرد که این تیم با توجه به حمایت‌های ملی و بخصوص وزارت ورزش و جوانان بتواند به موفقیت در فینال دست یابد. 
محمد مهدی فروردین رییس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه با ابراز رضایت از برگزاری این جلسه اظهار داشت: خوشحالم که این بار جلسه حمایت از نماینده ایران به موقع در لیگ قهرمانان آسیا برگزار می‌شود  و باعث امیدواری است که نگاه فراگیر و ملی برای حضور پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا بوجود آمده است. 
رییس فراکسیون ورزش مجلس افزود: پرسپولیس در شرایط کنونی نماینده ایران است و باید بپذیریم در این شرایط کنونی با توجه به تحریم‌ها و کرونا، فوتبال می‌تواند نشاط ملی را به ارمغان آورد بنابراین باید همه نماینده ایران را در راستای کسب موفقیت حمایت کنند.
 در این جلسه  زارع نماینده مجلس و رییس کمیته فوتبال و فوتسال قوه مقننه، هاشمی یکی از مدیران ورزشی شبکه سه سیما، طهماسبی مدیرکل دفتر بین‌الملل و کاوه احمدی مدیرکل  روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود در خصوص  مسایل و مشکلات پرسپولیس پرداختند. گفتنی است سرخپوشان تهرانی باید روز ۲۹ آذر در فینال لیگ قهرمانان آسیا به مصاف یکی از نمایندگان شرق آسیا برود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =

سرخط اخبار ورزش