روند درمان آیت الله مصباح یزدی ادامه دارد

قم – ایرنا- فرزند آیت الله مصباح یزدی با تشریح آخرین وضعیت بیماری این استاد حوزه علمیه گفت: آیت الله مصباح یزدی سال هاست که به بیماری گوارشی مبتلا هستند و همانگونه که ایشان تحت درمان بودند، روند درمانشان به طور طبیعی ادامه دارد و به همین دلیل عزیزان به شایعات در این زمینه توجه نکنند.

حجت الاسلام و المسلمین مجتبی مصباح یزدی عصر چهارشنبه با انتشار فایلی صوتی در کانال رسمی دفتر آیت الله مصباح در شبکه های اجتماعی ضمن تشکر از همه علاقه مندان آن استاد ، افزود: از شب گذشته که خبر بیماری آیت الله مصباح رسانه ای شد، بسیاری از افراد با تماس ها، دعاها و توسلات خود برای بهبود ایشان، محبت خود را ابراز کردند که ان شاالله این دعا و توسل ها اثرگذار خواهد بود.

وی با اشاره به روند درمان بیماری آیت الله مصباح یزدی ادامه داد: اصل این بیماری جدید نیست و سال هاست که ایشان بیماری گوارشی دارند ولی اخیرا این بیماری قدری شدت پیدا کرده است که از جمله آثار این بیماری ضعف بوده که این ضعف در روزهای اخیر بیشتر شده است.

فرزند آیت الله مصباح گفت: همانگونه که قبلا هم ایشان تحت درمان بودند، روند درمان ایشان به طور طبیعی ادامه دارد و به همین دلیل عزیزان هیچ گونه نگرانی نداشته باشند.

وی با بیان اینکه مسائل درمانی ایشان در حال پیگیری است ادامه داد: آیت الله مصباح در منزل هستند و خدا را شکر تا کنون نیازی به بستری ایشان در بیمارستان به هیچ وجه نیست.

وی بیان کرد: امید اصلی ما به دعا و توسلات مردم است چرا که کارساز اصلی خداوند متعال و ائمه اطهار هستند و امیدواریم با این توسلات و نذورات، خداوند متعال برای بهبودی کامل عنایت فرمایند.

مصباح یزدی ادامه داد: از مردم و علاقه مندان این استاد درخواست داریم  تا اخبار کذب و شایعاتی که در رسانه های مختلف با انگیزه های مختلف منتشر می شود، توجه نکنند و از پایگاه اطلاع رسانی آیت الله مصباح یزدی اخبار صحیح را پیگیری کنند.

وی خطاب به مردم و دوستداران این استاد حوزه علمیه گفت: از مردم می خواهیم که نگران نباشند و با امید به خدا و آرامش به توسلات خود برای سلامت آیت الله مصباح یزدی دعا کنند.

دفتر آیت الله مصباح یزدی نیز  صبح امروز با صدور اطلاعیه ای  ضمن رد شایعات و اخبار نادرست پیرامون وضعیت بیماری آیت الله محمدتقی مصباح یزدی تاکید کرد: مشکل ایشان ضعف مفرط جسمانی به دلیل ادامه و تشدید بیماری گوارشی است و در منزل تحت مراقبت پزشکی هستند.

در این اطلاعیه آمده است: در پی انتشار خبر بیماری آیت الله مصباح یزدی، شایعات و اخبار نادرستی در این باره منتشر شده که موجب نگرانی دوست‌داران معظم له شده است.

اطلاعیه افزوده است: ضمن تأکید بر این که تنها منبع موثق اخبار صحیح در این باره، پایگاه‌های اطلاع‌رسانی آثار آیت الله مصباح به نشانی MESBAHYAZDI.IR می‌باشد، به اطلاع می‌رساند مشکل ایشان ضعف مفرط جسمانی به دلیل ادامه و تشدید بیماری گوارشی است و در منزل تحت مراقبت پزشکی هستند.

در ساعت های اخیر برخی کانال های تلگرامی از ارتحال آیت الله مصباح یزدی به دلیل بیماری خبر داده بودند که این موضوع موجب نگرانی دوستداران این استاد حوزه علمیه شده بود که با پیگیری های انجام شده، این خبر تکذیب شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha