دوره آموزش تسهیلگر سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران برگزار می‌شود

تهران- ایرنا-مدیر روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: کارگروه کودک سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران در راستای رشد و ارتقای مهارت‌های والدگری والدین ساکن استان تهران، خدمات با کیفیت را فراهم کرد.

روح الله عبدالهی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با برگزاری دوره تربیت تسهیلگر «دوره والدگری» با همکاری مدرسه سیمرغ، برای افراد واجد شرایط ساکن در شهرستان‌های استان تهران، این خدمت ارزنده را در سراسر استان تهران توسعه داده و شاهد رشد و شکوفایی نسلی از کودکان سالم و بالنده باشیم.

عبدالهی با اشاره به اینکه در این دوره بیش از آن که روی فرزندان متمرکز باشد نیز بر والدین تمرکز دارد خاطر نشان کرد: در این برنامه از استعاره «پیام» به عنوان زیربنای ایجاد روابط مثبت میان والد و کودک استفاده شده است که در طی دوره افراد ترغیب می شوند پیام‌هایی را که در کودکی از والدینشان در مورد والدگری دریافت کرده‌اند، بیابند.

مدیر روابط عمومی سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: هدف و نیت سازمان تبلیغات آن است که برای والدین و مربیان بومی شهرستان‌های استان تهران شرایطی فراهم شود تا بتوانند از دوره‌های والدگریِ با کیفیتی که در پایتخت برگزار شده نیز بهره‌مند شوند تا با همسان سازی آموزه‌های این دوره‌ها با شرایط فرهنگی و اجتماعی منطقه خود، زمینه رشد و بالندگی کودکان و والدین آن منطقه را فراهم کنند.

عبدالهی تعهد شرکت کنندگان این دوره‌ها به ادامه این مسیر و سهیم شدن تجربیاتشان با دیگران و حفظ ارتباط با موسسه اصلی، مهم برشمرد گفت: در آینده‌ای نزدیک تعداد قابل توجه‌ای شبکه مربی و والد توانمند و مجهز به ابزارهای به روز مربی گری در این شهرستان ها به وجود بیاید.

وی خاطرنشان کرد: از همه افراد علاقه مند ساکن در شهر تهران و شهرستان های این استان دعوت می‌شود تا اطلاعات خود را درhttps://survey.porsline.ir/s/ZKBfhnL/ ارسال کنند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =