گردآوری خاطرات حاج قاسم در کتاب «سردار مقاومت و سرباز ولایت»

تهران - ایرنا - «سردار مقاومت و سرباز ولایت» عنوان کتابی است با موضوع خاطرات سردار مقاومت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که مخاطبان حوزه ایثار و شهادت را مجذوب رفتار و سیره زندگانی سردار دلها کرده است.

به گزارش روز چهارشنبه خبرنگار حوزه ایثار و شهادت ایرنا، کتاب «سردار مقاومت و سرباز ولایت» نوشته قاسم نصیریان و شامل بررسی کلمه مقاومت و جبهه مقاومت و خاطراتی از سردار مقاومت شهید قاسم سلیمانی است.

شهید سلیمانی چهره بین المللی مقاومت است و همه دل بستگان مقاومت خون خواه او هستند.
این عنوان فرمایشی از سخنان رهبر انقلاب اسلامی است که در پی شهادت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و شهدای همراه ایشان در سیزدهم دی ماه  ۱۳۹۸ بیان شد.
معظم له فرمودند: این ملت برای این که حیثیت اش و کیان حقیقی و انسانی و اسلامی و انقلابی و فرهنگ ملی اش حفظ شود؛ احتیاج به مجاهدت و مقاومت و ایستادگی در مقابل تهاجم دشمن و تهاجم کردن به نقاط ضعف دشمن دارد.   

چاپ این کتاب را انتشارات خادم الرضا در ۱۴۸ صفحه روانه بازار نشر کرده است.
در این کتاب خاطرات متنوعی از زندگی شهید سلیمانی از لسان همرزمان و دوستان و خانواده شهدا بیان شده است.

به گزارش ایرنا، صبحگاه جمعه ۱۳ دی‌ماه ۱۳۹۸ سردار سلیمانی توسط آمریکایی‌ها در فرودگاه بغداد به شهادت رسید. در این حمله همراه با سردار سلیمانی، ابومهدی المهندس قائم مقام بسیج مردمی عراق (الحشد الشعبی) و شمار دیگری از رزمندگان عراقی به شهادت رسیدند. این حمله به دستور مستقیم رییس جمهوری آمریکا صورت گرفت. 

۱۰۷۱

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

سرخط اخبار جامعه