صبانور دور برگشت لیگ کشتی فرنگی را با برد آغاز کرد

سنندج‌ - ایرنا - دور برگشت لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه های کشور، صبانور کردستان با نتیجه هفت بر سه تیم شهدای مقاومت بسیج قم را شکست داد تا دور برگشت را با بُرد آغاز کند.

به گزارش ایرنا، بازیکنان تیم صبانور کردستان روز چهارشنبه در وزن‌های مختلف توانستند موفق عمل کنند و در مجموع و نتیجه تیمی از تیم حریف پیشی بگیرند.

در وزن ۵۵ کیلوگرم علی نوربخش از صبانور ۹ بر صفر بر مهدی قربانی غلبه کرد و در ۶۰ کیلوگرم شیرزاد بهشتی طلا از صبانور با نتیجه سه بر صفر محمد جانقلی از تیم حریف را بُرد.

در ۶۳ کیلوگرم شاهین فلاحی از صبانور هشت بر صفر از مهدی قادری شکست خورد و در وزن ۶۷ کیلوگرم امیرحسین حاجی پور هم با نتیجه هفت بر ۱۰ ابوالفضل زینتی رفاه، بازی را باخت.

در وزن ۷۲ کیلوگرم سوران محمدی ۱۰ بر یک از امیر عبدی شکست خورد و در ۷۷ کیلوگرم هم  مجید خلیلی دیگر ورزشکار صبانور با ضربه فنی محمدحسین جلالی به پیروزی رسید.

در وزن ۸۲ کیلوگرم شاهین شریعتی با نتیجه هشت بر صفر در مقابل داود جوادیان مسابقه را بُرد و در وزن ۸۷ کیلوگرم هم سامان عزیزی ۱۱بر سه در مقابل امیر رضایی دیگر بُرد تیم صبانور را رقم زد.

در وزن ۹۷ کیلوگرم علی اکبر حیدری از صبانور با ضربه فنی محمدعلی حیدری را شکست داد و در وزن ۱۳۰ کیلوگرم بهنام شجعی هم با ضربه فنی امیرمحمد بیات به پیروزی رسید.

تیم صبانور عصر امروز مقابل تیم دانشگاه آزاد اسلامی مسابقه‌ دیگری خواهد داشت.

لری آبولادزه و گلا بولکوادزه دو کشتی گیر گرجستانی که برای حضور در دور برگشت لیگ برتر کشتی فرنگی کشور به تیم صبانور کردستان پیوسته بودند به احتمال زیاد در این بازی به میدان می‌روند.

لری آبولادزه، فرنگی کار وزن ۶۳ کیلوگرم قهرمان سابق نوجوانان جهان و دارای چندین مدال رنگارنگ رقابت های اروپایی است. همچنین گلا بولکوادزه، دیگر فرنگی‌کاری گرجستانی که به تیم صبانور کردستان ملحق شده است قهرمانی رقابت های زیر ۲۳ سال جهان و دو بار قهرمانی رقابت های اروپایی در وزن ۷۷ کیلوگرم را در کارنامه خود دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =

سرخط اخبار استان‌ها