ابهام در خصوص حضور کامیابی‌نیا برابر نساجی

تهران- ایرنا- پزشک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: حضور کمال کامیابی‌نیا برابر نساجی پس از جواب آزمایش مشخص می‌شود اما وحید امیری مشکلی برای همراهی سرخپوشان در این دیدار ندارد.

به گزارش ایرنا، علیرضا حقیقت، در خصوص آخرین وضعیت کمال کامیابی‌نیا که در بازی تدارکاتی روز گذشته برابر یک تیم دسته دومی دچار مصدومیت شده بود، اظهار داشت: وضعیت کمال خوب است؛ هرچند که او MRI داده و هنوز جواب این عکسبرداری به دست ما نرسیده است. از آنجایی که تمرین امروز هم تعطیل اعلام شده به همین دلیل فردا می‌توانیم در خصوص این بازیکن نظر قطعی را بدهیم. همسترینگ پشت ران کامیابی‌نیا دچار کشیدگی شده و پس از پاسخ MRI می‌توانیم نظر دقیق را درباره وضعیت این بازیکن اعلام کنیم.

پزشک تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص مصدومیت وحید امیری هم اظهار داشت: روز گذشته و در جریان بازی، زانوی یکی از بازیکنان حریف تدارکاتی روز گذشته به سینه امیری برخورد کرد اما مشکل خاصی ندارد و او می‌تواند پرسپولیس را در بازی آینده همراهی کند.

تیم فوتبال پرسپولیس روز یکشنبه هفته آتی از ساعت ۱۵ در هفته پنجم لیگ برتر در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر به مصاف نساجی خواهد رفت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha