سرپرست انستیتو تحقیقات تغذیه‌ای و صنایع غذایی منصوب شد

تهران- ایرنا- رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، در حکمی سید امیرمحمد مرتضویان را به عنوان سرپرست انستیتو تحقیقات تغذیه‌ای و صنایع غذایی کشور و سرپرست دانشکده علوم تغذیه و صنایع غذایی این دانشگاه منصوب کرد.

به گزارش روز چهارشنبه دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، در حکم علیرضا زالی خطاب به مرتضویان آمده است: با توجه به تخصص، شایستگی و سوابق اجرایی جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی کشور و سرپرست دانشکده علوم تغذیه و صنایع غذایی منصوب می شوید تا با استعانت از خداوند متعال و رعایت موازین شرعی و قانونی نسبت به انجام وظایف و امور محوله اقدام کنید.

در ادامه این حکم رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به مرتضویان استاد این دانشگاه تاکید کرد: موفقیت شما را تحت عنایات حضرت ولی عصر (عج) در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و ارتقای جایگاه ملی و بین المللی دانشگاه، از درگاه خداوند منان مسالت دارم.

دکتر مرتضویان دانش آموخته دکترای علوم و مهندسی صنایع غذایی، گرایش تکنولوژی مواد غذایی از دانشگاه تهران و عضو هیأت علمی با مرتبه استادی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش