شهر زاهدان و زابل همچنان در وضعیت قرمز هستند

زاهدان- ایرنا- سخنگوی ستاد مدیریت کرونا و مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان‌وبلوچستان گفت: ۲ شهر زاهدان و زابل در این استان همچنان قرمز هستند و وضعیت هشدار شهر خاش نیز از قرمز به زرد تغییر پیدا کرده است. 

عباسعلی ارجمندی روز چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: روز شنبه هفته آینده تصمیم‌گیری جدیدی در ستاد استانی و ملی در خصوص ادامه محدودیت‌ها انجام خواهد شد.
وی افزود: تا این لحظه تصمیم بر این است که محدودیت‌ها در سیستان‌وبلوچستان تا هفته بعد ادامه داشته باشد.
سخنگوی ستاد مدیریت کرونا سیستان‌وبلوچستان بیان کرد: نگاه ما این است که محدودیت‌های هوشمند در حوزه شهرهای قرمز این استان ادامه داشته باشد.
 وی خاطرنشان کرد: محدودیت ترددها از ۹ شب تا چهار صبح، تعطیلی آرامستان‌ها و تالارها در هفته بعد در سیستان‌وبلوچستان قطعی خواهد بود.
ارجمندی افزود: در خصوص تعطیل بودن یا نبودن اصناف سیستان‌وبلوچستان نیز قرار به تصمیم‌گیری‌های است که مراتب اطلاع‌رسانی می‌شودـ

وی تصریح کرد: کاهش قطعی ترددها را در بین شهرها و استان‌ها در طول اجرای ۲ هفته محدودیت‌های هوشمند شاهد هستیم.

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان‌وبلوچستان با بیان اینکه حضور کارکنان دستگاه‌های اجرایی براساس دستورالعمل وضعیت‌های هشدار قرمز، زرد و نارنجی و عملکرد یک سومی و دوسومی آنان در محیط کار نظارت شده است، گفت: میزان رعایت پروتکل‌ها در ادارات و سازمان‌های استان حدود ۸۰ درصد، داروخانه‌ها ۷۳ درصد، بیمارستان‌ها بیش‌از ۸۱ درصد و رستوران‌ها ۷۲ درصد برآورد شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =

سرخط اخبار استان‌ها