۱۲ آذر ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۲۵
کد خبرنگار: 3110
کد خبر: 84132413
۰ نفر

برچسب‌ها

مراسم روز دانشجو به صورت مجازی برگزار می شود

ایلام - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی استاندار ایلام گفت: مراسم روز دانشجو در ۱۶ آذرماه امسال به دلیل شرایط کرونا در دانشگاه های استان به صورت مجازی و غیر حضوری برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، محمد نوذری روز چهارشنبه در جلسه کمیسیون دانشجویی استان اظهار داشت: روز دانشجو در واقع روز مبارزه با استکبار جهانی و نشانگر عزت و اراده ملت ایران است. 

وی ۱۶ آذر را نماد گویای استکبار ستیزی ذکر کرد و افزود: اگرچه امسال به خاطر شیوع کرونا نمی توان چون سالیان گذشته این مراسم را حضوری برگزار کرد، اما دانشجویان همپای ملت بزرگ ایران اسلامی خشم و انزجار خود را از آمریکای جنایتکار در گستره فضای مجازی اعلام خواهند کرد.

معاون استاندار ایلام تاکید کرد: برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا هرگونه تجمع به مناسبت ۱۶ آذر روز دانشجو ممنوع است، زیرا اگر تجمعات شکل گیرد، زمینه شیوع بیماری کرونا را فراهم می کند.

نوذری در ادامه ضمن محکوم کردن ترور ناجوانمردانه شهید فخری زاده یادآور شد: شهادت این دانشمند برجسته صنعت دفاعی کشور نشانه عجز و ناتوانی دشمنان این مرز و بوم است

وی اضافه کرد: تجربه نشان داده که این حوادث نه تنها خللی در عزم و اراده ملت بزرگ ایران در مبارزه با استکبار نخواهد داشت، بلکه باعث پویایی بیش از پیش فرزندان این مرز و بوم در تداوم راه فرهیختگان خود خواهد شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha