ضرورت افزایش همکاری دو جانبه پلیس ایران و ایتالیا

تهران- ایرنا - رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا در دیدار با همتای ایتالیایی خود بر ضررت تقویت و افزایش سطح همکاری های دو جانبه پلیس مواد مخدر ایران و ایتالیا تاکید کرد.

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس، سردار مجید کریمی روز چهارشنبه در دیدار با "سالوادوره لاباربرا" افسر رابط جدید پلیس مبارزه با مواد مخدر ایتالیا در ایران به رابطه مطلوب و سازنده بین دو کشور در حوزه همکاری های پلیسی اشاره کرد و افزود: امیدواریم بتوانیم از فرصت پیش آمده در مبارزه با قاچاق و ترانزیت مواد مخدر به موفقیت برسیم.

وی در ادامه به لزوم ارتقاء سطح همکاری های دوجانبه تاکید کرد و گفت: تقویت سطح همکاری های بین دو کشور از طریق تبادل تجربیات، استفاده از ظرفیت ها و توانمندی های موجود، تا حد زیادی می تواند به مبارزه با قاچاق مواد افیونی در سطح منطقه و بین الملل کمک کند.

در ادامه ژنرال "فابیو برناردی"؛ افسر رابط پیشین مبارزه با مواد مخدر ایتالیا در ایران ضمن تقدیر و تشکر از رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا مبنی بر پذیرش درخواست ملاقات وی در شرایط شیوع ویروس کرونا، به رابطه نزدیک پلیسی بین دو اشاره کرد و افزود: خواهان افزایش سطح  همکاری های دوجانبه با پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا در راستای مقابله با ترانزیت و قاچاق مواد مخدر در سطح بین الملل هستیم.

براساس ای گزارش در این دیدار که به درخواست  ژنرال "فابیو برناردی" و بر اساس اعلام وزارت امور خارجه کشورمان شگل گرفت، "سالوادوره لاباربرا"، به عنوان افسر رابط جدید مبارزه با مواد مخدر ایتالیا در ایران معرفی شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =

سرخط اخبار جامعه