باشگاه پژوهشگران آزمایشگاه ملی نقشه‌برداری مغز راه‌اندازی شد

تهران- ایرنا- آزمایشگاه ملی نقشه‌برداری مغز با راه اندازی باشگاه پژوهشگران، گام جدیدی در مسیر حمایت از پژوهشگران و ترویج این دانش برداشت.

به گزارش روز چهارشنبه آزمایشگاه ملی نقشه برداری مغز، آزمایشگاه ملی نقشه‌برداری مغز با شعار توسعه همگرا در دانش و فناوری نقشه‌برداری مغز به منظور شناسایی و ایجاد شبکه‌ای هم‌افزا از پژوهشگران توانمند و مسئولیت‌پذیر باشگاه پژوهشگران را در سطح ملی راه‌اندازی کرد.

این باشگاه با هدف ترویج دانش نقشه‌برداری مغز محققان را در سطح کشور حمایت و به صورت هدفمند هدایت می‌کند.

این آزمایشگاه ملی با راه‌اندازی باشگاه پژوهشگران، محققان را برای رفع چالش‌ها و مشکلات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری به منظور انجام پروژه‌های تحقیقاتی همراهی می‌کند.

اعضای باشگاه بسته به امتیازشان از مزایای عضویت از جمله شرکت رایگان در تمامی وبینارها، حداقل یک دوره کارآموزی رایگان در سال، تخفیف در هزینه دریافت خدمات و کارگاه‌های آنلاین می‌توانند استفاده کنند.

پژوهشگرانی که به صورت وابسته یا افتخاری عضو این باشگاه می‌شوند، از تسهیلات آموزشی، پژوهشی و ساماندهی تیم‌های هدفمند برای برگزاری رویدادها یا مسابقات در حوزه نقشه‌برداری مغز بهره خواهند برد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد عضویت و نحوه کسب امتیاز به آدرس http://nbml.ir مراجعه کنید.

به گزارش ایرنا، آزمایشگاه ملّی نقشه برداری مغز به منظور پاسخگویی به بخشی از نیازهای پژوهشی و فناوری کشور در زمینه ایجاد زیرساخت تصویربرداری و تحریک مغزی برای تحقیقات شناختی و ارائه خدمات دانش بنیان و روزآمد در حوزه علوم و فناوریهای شناختی ایجاد شده است.

این مرکز به صورت هیات امنایی اداره می شود و یک موسسه ملّی است که در اختیار همه دانشگاه‌ها و محققان کشور قرار خواهد داشت.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش