شیخ قاسم: خواری و زبونی سازشکاران با اسرائیل از هم اکنون آشکار است

تهران – ایرنا- شیخ "عیسی قاسم" رهبر شیعیان بحرین سه‌شنبه شب در پیامی در خصوص پیامدهای خطرناک عادی‌سازی رژیم‌های عربی با رژیم صهیونیستی تصریح کرد که خواری و زبونی رژیم‌های سازشکار از هم اکنون برای ملت های مسلمان آشکار و روشن است.

به گزارش ایرنا به نقل از شبکه خبری "المیادین"، شیخ قاسم افزود: از همان ابتدا مشخص بود که عادی‌سازی روابط با دشمن صهیونیستی به چه میزان پیامدهای خطرناک و فاجعه‌باری به ارمغان خواهد آورد.

شیخ قاسم اشاره کرد: عادی‌سازان روابط با رژیم صهیونیستی از ملت خود بیزاری جسته‌اند و به این باور رسیده‌اند که قدر و منزلت آنان به اراده آمریکا و صهیونیست‌ها گره خورده است.

سخنان این روحانی بحرینی پس از آن اعلام می‌شود که به دنبال عادی‌سازی روابط بحرین و رژیم صهیونیستی که ۲۱ مهرماه و با نظارت آمریکا انجام گرفت، بسیاری از گروه‌های بحرینی از این اقدام به عنوان خیانتی به ملت فلسطین تعبیر کردند.

مراسم امضای توافقنامه عادی‌سازی روابط میان تل‌آویو با منامه از یک طرف و پیمان صلح رژیم صهیونیستی با امارات روز سه‌شنبه ۱۵ سپتامبر (۲۵ شهریور) در کاخ سفید و در حضور دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا به صورت رسمی امضا شد و این دو کشور کوچک عرب حاشیه خلیج فارس رابطه چندین ساله غیرعلنی خود را با صهیونیست ها آشکار و رسمی کردند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =

سرخط اخبار جهان