ارمنستان شهادت فخری زاده را تسلیت گفت

تهران- ایرنا- وزارت امور خارجه ارمنستان سه شنبه شب در واکنش به ترور شهید فخری زاده اعلام کرد که ایروان هرگونه اقدام تروریستی در منطقه و جهان را محکوم می کند.

به گزارش ایرنا از رادیو ارمنستان، "آنا نقدلیان" سخنگوی وزارت امور خارجه ارمنستان گفت: ایروان هرگونه اقدام تروریستی را در منطقه و سراسر جهان محکوم می کند.

نقدلیان افزود: ما ترور محسن فخری زاده، دانشمند برجسته ایرانی و رئیس سازمان نوآوری ها و تحقیقات دفاعی وزارت دفاع جمهوری اسلامی ایران را تسلیت می گوییم.

«علی شمخانی» روز دوشنبه در حاشیه مراسم خاکسپاری شهید دانشمند «محسن فخری زاده» اظهارداشت: ابتدا لازم است مقابل ملت ایران که چنین فرد صالح و توانمندی را از دست دادند، سر تعظیم فرود آورم و متعهد می‌شوم که ما این غم را از چشمان شما پاک خواهیم کرد.

دبیر شورای عالی امنیت ملی با تاکید بر اینکه به مانند فخری‌زاده‌ها در کشور کم نیستند، عنوان کرد: دشمنان ما هرگز قادر نیستند توان علمی و فنی فخری‌زاده‌ها را از جوانان مسلمان بگیرند و امیدوارم که خون این شهید همانطور که در پیام رهبری بیان شد منجر به ادامه تلاش در مسیری شود که این شهید آغاز کرد و امیدوارم که زندگان ما قصاص شهید به نحوه شاد کننده ملت ایران بگیرند.

تروریست‌های  مسلح عصر جمعه- هفتم آذرماه- با کمین در مسیر خودروی حامل محسن فخری‌زاده معاون وزیر دفاع و رییس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع در بلوار مصطفی خمینی شهر آبسرد دماوند، در عملیاتی انتحاری و مسلحانه، این دانشمند برجسته کشورمان را به شهادت رساندند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =

سرخط اخبار جهان