۱۱ آذر ۱۳۹۹،‏ ۲۳:۲۷
کد خبرنگار: 863
کد خبر: 84131803
۰ نفر

برچسب‌ها

سردار شیرازی: توانمندی های ما با سرعت در حال افزایش است

تهران- ایرنا- سردار سرتیپ بسیجی محمد شیرازی رییس دفتر فرماندهی معظم کل قوا با بیان این که توانمندی های ما روز به روز در حال افزایش است، گفت: در نیروی دریایی ارتش، نیروهای کارشناس و توانمند پای کار حضور دارند.

به گزارش سه شنبه شب ایرنا از ارتش، سردار شیرازی در آیین رونمایی از نمایشگاه دستاوردهای نیروی دریایی ارتش، با تاکید بر اینکه در بخش هوایی به فناوری جدیدی در سطح منطقه دست پیدا کردیم، افزود: این فناوری در هوا بیش از توانمندی های قبلی ما بوده و نشان از دست برتر ایران اسلامی است. در دریا دست برتر هستیم و نیروی دریایی راهبردی شکل گرفته است.

رییس دفتر فرماندهی کل قوا درباره نمایشگاه تجهیزات نیروی دریایی ارتش نیز گفت: نیروی دریایی حرف های زیادی برای گفتن دارد و شاهد دستاوردهای خوبی در این نمایشگاه بودیم.

سردار شیرازی با تاکید بر اینکه حضور نیروهای دریایی در آب های دور دست موجب اقتدار نظام اسلامی است، ادامه داد: در نیروی دریایی ارتش، نیروهای کارشناس و توانمند پای کار حضور دارند که خلاقیت آنها در جهت خودکفایی همه تجهیزات زبانزد است.

وی خاطر نشان کرد: نیروی دریایی در سپاه و ارتش هم افزا، همکار، هماهنگ در جهت دفاع از انقلاب و مردم در دریا و اقیانوس هند حضور دارند و توانمندی های ما روز به روز در حال افزایش است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =

سرخط اخبار سیاست