سلطانی‌فر: نباید تاثیر منفی کرونا در ورزش نادیده گرفته شود

تهران- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان گفت: اتفاقاتی که در پی شیوع ویروس کرونا در ورزش رخ داد تاثیر منفی داشته و نباید این موضوع نادیده گرفته شود.

به گزارش ایرنا، مسعود سلطانی‌فر با اشاره به وضعیت ورزشکاران المپیکی پیش از شیوع ویروس کرونا اظهار داشت: براساس برنامه ریزی‌های ستاد عالی بازی‌های المپیک و پارالمپیک آنچه که توسط ورزشکاران به دست آمده بود راضی کننده و رو به رشد و شرایط به گونه‌ای برنامه ریزی شده بود که حتی می‌توانستیم سهمیه‌های بعدی برای حضور دربازی‌ها را کسب کنیم.

وی تاثیرمنفی شیوع ویروس کرونا بر ورزش ایران و جهان را مورد توجه قرار داد و گفت :ترس از مبتلا شدن به ویروس کووید ۱۹، عدم برگزاری اردوها و مسابقات به دلیل رعایت پروتکل‌های بهداشتی ،کنترل‌های بهداشتی، قطعا بر روند آماده سازی تیم‌ها، اثر منفی خواهد داشت که نباید نادیده گرفته شود.

وزیر ورزش و جوانان در ادامه تاکید کرد که با وجود شرایط به وجود آمده ،ورزشکاران در شرایط خوبی قرار دارند که باید روند آماده سازی با دقت نظر بیشتری صورت بگیرد.

وزیر ورزش و جوانان در ادامه سخنانش نظارت دقیق تر بر رعایت بیشتر پروتکلها در اردوها را مورد تاکید قرار داد و گفت: این مهم باید مد نظر گرفته شود، چنانچه موردی از بیماری در اردوها مشاهده شد، با سرعت کنترل و درمان شود.

وی همگرایی و همدلی میان مجموعه ورزش کشور را موجبات حضور قدرتمند کاروان ایران در بازی های المپیک و پارالمپیک توکیو دانست و گفت: امیدوارم این رقابت‌ها بتواند از ابعاد مختلف دستاوردهای درخشانی برای ایران عزیز داشته باشد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =

سرخط اخبار ورزش