تحقق جهش تولید راهبرد اصلی تیم اقتصادی دولت در استان مرکزی است

اراک - ایرنا - استاندار مرکزی گفت: حمایت همه‌ جانبه از واحدهای تولیدی و تحقق جهش تولید با حفظ اشتغال موجود، سیاست راهبردی تیم اقتصادی دولت در این استان است.

سیدعلی آقازاده عصر سه‌شنبه در بازدید از واحد گونی‌بافی کبیر فراهان، افزود: مدیریت ارشد استان و تمامی دستگاه‌های اجرایی نسبت به رفع مشکلات واحدهای تولیدی استان دغدغه دارند و برای توسعه اقتصادی، حل مشکلات صنعتگران به صورت موردی و کلی بررسی می‌شود.

وی ادامه داد: واحد گونی‌بافی کبیر فراهان در تامین مواد اولیه دچار مشکل است که در صورت تداوم این مشکلات، امکان تعدیل نیرو نیز در این واحد تولیدی وجود دارد.

استاندار مرکزی اظهار داشت: در بازدید از این واحد تولیدی مقرر شد تحت هر شرایط، نیروی انسانی شاغل در کارخانه حفظ شود و در سال ۱۴۰۰ برای تامین مواد اولیه این واحد تولیدی به صورت کاربردی و کلی چاره‌اندیشی شود.

آقازاده در بازدید از واحد تولیدی درب و پنجره‌های پی وی سی فراهان نیز گفت: این واحد تولیدی بعد از سال‌ها تعطیلی به تازگی فعال شده و تمام تلاش استان حفظ خط تولید و جلوگیری از تعطیلی این واحد است.

وی بیان کرد: با توجه به آغاز طرح ملی مسکن رایزنی‌هایی با پیمانکاران این طرح در خصوص بهره‌گیری از ظرفیت واحد تولیدی درب و پنجره‌های پی وی سی انجام می‌شود.

شهرستان فراهان در ۴۵ کیلومتری شمال اراک مرکز استان مرکزی واقع شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =

سرخط اخبار استان‌ها