مدیرعامل پیکان: مذاکره با سرمربی دارای قرارداد غیراخلاقی است

تهران- ایرنا- مدیرعامل باشگاه پیکان در خصوص شایعات مبنی بر مذاکره باشگاه تراکتور با «مهدی تارتار» سرمربی خودروسازان گفت: مذاکره کردن یک باشگاه با سرمربی که با تیم دیگر قرارداد دارد، رفتاری غیراخلاقی است.

به گزارش ایرنا، «اکبر محمدی» مدیرعامل باشگاه پیکان پس از تساوی این تیم برابر استقلال در هفته چهارم لیگ برتر، اظهار داشت: سرمربیانی که مشغول به کار هستند، قرارداد دارند و اگر سرمربی بخواهد وارد چنین فضایی شود، باید با باشگاه در میان بگذارد. چنین کاری در تمام دنیا امری حرفه‌ای است. 

وی در خصوص زمزمه‌ها مبنی بر پیوستن تارتار به تراکتور اضافه کرد: بعد از سه هفته انصاف نیست که چنین صحبت‌هایی مطرح شود زیرا فوتبال ما باید مسیر خودش را پیدا کند و جدایی زودهنگام سرمربیان در کشورهای حاشیه خلیج فارس مرسوم است نه در ایران؛ به اعتقاد من باتوجه به شرایط موجود و شیوع ویروس کرونا ۱۰ هفته کمترین فرصتی است که باید در اختیار کادر فنی تیم‌ها قرار دارد.

محمدی در پایان در پاسخ به اینکه آیا وی خبر مذاکره تراکتور با تارتار را تایید می‌کند یا خیر، تاکید کرد: شایعات همیشه وجود دارد اما به نظر من برای چنین اقداماتی حتما باید شرایط قراردادی لحاظ شود؛ به شخصه معتقد هستم مذاکره کردن یک باشگاه با سرمربی که تحت قرارداد با تیمی دیگر است، رفتاری غیراخلاقی است و امیدوارم باشگاه تراکتور مسیر خود را پیدا کرده و وارد این ماجرا نشود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =

سرخط اخبار ورزش