سرمربی نساجی : قضاوت داور در نپذیرفتن گل نفت مسجد سلیمان درست بود

ساری - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت : گل تیم نفت مسجد سلیمان در حالت آفساید به ثمر رسید و داور نیز بدرستی تشخیص داد و آن را مردود اعلام کرد.

به گزارش ایرنا ، تیم نفت مسجد سلیمان در هفته چهارم لیگ بیستم عصر امروز سه شنبه مهمان نساجی مازندران در ورزشگاه وطنی قائمشهر بود. بازیکنان این تیم در دقیقه ۷۰ از روی ضربه کاشته گلی را به ثمر رساندند که داور نپذیرفت و آن را آفساید اعلام کرد. سرمربی این تیم در کنفرانس خبری پس از بازی داوری بازی که بر عهده روح الله شریفی بود انتقاد کرد و گفت که کارشناسان تیمش پس از بررسی ویدیویی گل به این نتیجه رسیدند که داور اشتباه کرد و آفساید نبود. 

وحید فاضلی سه شنبه  شب در کنفرانس خبری پس از دیدار تیمش با نفت مسجد سلیمان افزود : به هر حال کارشناسان ما که بازی را آنالیز کردند، این گل را آفساید تشخیص دادند، ولی به هر حال اگر اشتباهی نیز رخ داده، این اشتباهات داوری نیز جزیی از فوتبال است.
وی گفت : متاسفانه تیم نساجی نیز در چند  بازی گذشته از اشتباهات داوری ضربه خورد و اعتراض باشگاه نسبت به تکرار این اشتباهات نیز نباید به احترامی نسبت به داوران تعبیر شود ، چرا که حداقل انتظار هواداران از ما این بود که نسبت به این اشتباهات حداقل اعتراض را داشته باشیم.
فاضلی ادعای سرمربی نفت مسجدسلیمان در باره تاثیرگذاری اعتراضات تیم نساجی از داوری در هفته های گذشته بر قضاوت امروز میان دو تیم را نادرست دانست و افزود : در این دیدار نیز چند صحنه مشکوک از نظر ما وجود داشت، ولی ما اعتراضی نداشتیم و برخی از این صحنه های مشکوک نیز پیش از به ثمر رسیدن گل اول ما بود.

سرمربی نساجی گفت : به هر حال باید با این اشتباهات داوری نیز کنار آمد و به نظر می رسد در فوتبال ما این اشتباهات داوری اجتناب ناپذیر است.
فاضلی کم گل بودن لیگ بیستم را هم ناشی از چینش دفاعی تیم ها دانست و اظهار داشت : در چهار هفته اخیری که رقابت های لیگ برتر شروع شد، اکثر بازی ها تک گل بود و ما نسبت به لیگ های قبلی گل کمتری از دروازه ها عبور کرد.
وی اضافه کرد : ظاهرا شرایط بازی در رقابت های لیگ برتر باشگاه های ایران در ایستگاه بیستم به سمتی پیش می رود که باید حتی به تساوی و کسب یک امتیاز نیز قانع باشیم و امیدوارم که در طول فصل این مشکلات نیز رفع شود.
سرمربی نساجی مازندران در مورد بازی تیمش با نفت مسجد سلیمان هم اظهار داشت : تیم نفت مسجد سلیمان حریف قدری برای ما است و این تیم در بازی های گذشته برابر تراکتور سازی قهرمان جام حذفی و پرسپولیس قهرمان لیگ برتر به تساوی رسید و با بازی های خود نشان داد که تیم خوبی است.
فاضلی اضافه کرد : ما هم در این دیدار بازی دشواری را با نفت مسجد سلیمان حداقل در نیمه اول داشتیم، ولی با گذشت زمان بازیکنان ما توپ و زمین را در اختیار گرفتند و نتیجه آن نیز برد ما بوده است.

وی در مورد دیدار هفته آینده تیمش در هفته پنجم برابر پرسپولیس قهرمان لیگ برتر هم گفت : امشب فقط جشن پیروزی بازیکنان ما به دلیل برد خانگی برابر نفت مسجد سلیمان است و از فردا  برنامه ریزی برای انجام تمرین و آمادگی بیشتر را در دستور کار قرار خواهیم داد.
فاضلی خاطرنشان کرد : به هر حال دیدار برابر تیم پرسپولیس برای تمامی تیم ها از جمله نساجی مازندران دشوار است و آنها بازیکنان خوبی در اختیار دارند و حتی از لحاظ میزان هزینه نیز محاسبه شود، هزینه آنها چندین برابر نساجی است.
وی گفت : در هر صورت ما نیز تیم دست و پا بسته ای در بازی خانگی برابر این تیم نخواهیم بود و تلاش می کنیم که در بازی با سرخ پوشان پایتخت هم نتیجه بگیریم.
نساجی مازندران در هفته چهارم رقابت های لیگ برتر عصر امروز سه شنبه ۱۱ آذر ماه میزبان تیم نفت مسجد سلیمان بود که این دیدار را با نتیجه یک بر صفر برد.

نساجی با برد امروز پس از انجام چهار بازی در لیگ بیستم هفت امتیازی شد و جایگاه سوم جدول را در اختیار گرفت.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =